Yükleniyor...

MicroStrategy 301 Adet Bitcoin Satın Aldı

MicroStrategy, 6 milyon dolar değerinde 301 adet Bitcoin satın alarak, Bitcoin varlığını yaklaşık 130 bin adete ulaştırdı.

microstrategy more bitcoin

MicroStrategy, 6 milyon dolar değerinde 301 adet Bitcoin satın alarak, Bitcoin varlığını yaklaşık 130 bin adete ulaştırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MicroStrategy, son satın alma işleminin gerçekleştirildiğini bildiren rapora göre, net Bitcoin varlık değerini 2.5 milyar dolara ulaştırdı ve en fazla Bitcoin tutan şirket unvanını korudu.

MicroStrategy Bitcoin Alımlarına Devam Edecek

Yaptığı Bitcoin alımları ve verdiği destekler ile bilinen MicroStrategy, gündemde sürekli yer ediniyor. Son olarak yaptığı 301 adet Bitcoin alımıyla gündeme geldi. Yayımlanan son rapora göre MicroStrategy, ortalama 19.8 bin dolardan alım yaptığını ve daha fazlasını almak istediğini belirtti. Plana ve alımlara devam edecek şirketin, fon sağlamak amacıyla 500 milyon dolarlık hisse satacağı ileri sürüldü.

Piyasanın gidişatına bakmadan her fırsatta alım yapan şirket, son dönemde yaşanan piyasa düşüşlerini de değerlendirmek istiyor. Sahip olduğu net Bitcoin varlık değerinin 5 milyar doları aşmasına rağmen yatırım anlayışından vazgeçmedi. Son zamanlarda yaşanan piyasa düşüşleriyle birlikte MicroStrategy, sahip olduğu Bitcoin varlık değerinin 2.5 milyar dolara gerilemesini de fırsata çevirmeye çalışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x