Yükleniyor...

MicroStrategy, Bitcoin Almaya Devam Ediyor

MicroStrategy, 2 bin 501 adet Bitcoin satın alarak, BTC varlığını yaklaşık 132 bin 500 adede ulaştırdı.

MicroStrategy Bitcoin Almaya Devam Ediyor

MicroStrategy, 2 bin 501 adet Bitcoin satın alarak, BTC varlığını yaklaşık 132 bin 500 adede ulaştırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MicroStrategy, son satın alma işleminin gerçekleştirildiğini bildiren rapora göre, net Bitcoin varlık değerini 2.2 milyar dolara ulaştırdı ve en fazla Bitcoin tutan şirket unvanını korudu.

MicroStrategy 2 Bin Adedin Üzerinde Bitcoin Satın Aldı

Yaptığı Bitcoin alımları ve verdiği destekler ile gündeme gelen MicroStrategy, son olarak 2 bin 501 adet Bitcoin (BTC) satın aldı.

Yayımlanan son rapora göre MicroStrategy, üç aşamalı BTC satın alımı gerçekleştirdi. Birinci aşamada, 17 bin 871 dolardan, 42,8 milyon dolar nakit karşılığında yaklaşık 2.395 Bitcoin satın aldı. İkinci aşamada, 16 bin 776 dolardan 704 BTC satılırken, üçüncü aşamada 16 bin 845 dolardan 810 adet BTC alımı yapıldı. Yapılan bu işlemlerin sonucunda şirket, BTC varlığını 132 bin 500 adede çıkardı.

Piyasanın gidişatına bakmadan her fırsatta alım yapan şirket, son dönemde yaşanan piyasa düşüşlerini de değerlendirmek istiyor. Sahip olduğu net Bitcoin varlık değerinin 5 milyar doları aşmasına rağmen yatırım anlayışından vazgeçmedi. Son zamanlarda yaşanan piyasa düşüşleriyle birlikte MicroStrategy, sahip olduğu Bitcoin varlık değerinin 2.2 milyar dolara gerilemesini de fırsata çevirmeye çalışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x