Yükleniyor...
Sponsored

MicroStrategy, Bitcoin Lightning Yazılımcısı Arıyor

Kısa süre önce MicroStrategy, SaaS platformu inşa etmek için Bitcoin Lightning yazılımcısı aradığını duyurdu.

MicroStrategy Bitcoin Lightning Yazilimcisi Ariyor

Kısa süre önce MicroStrategy, SaaS platformu inşa etmek için Bitcoin Lightning yazılımcısı aradığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerika merkezli yazılım şirketi MicroStrategy, dijital varlıklar üzerinde gerçekleştirdiği çalışmalarını büyütüyor. Son olarak şirket, SaaS platformu kurmak için Bitcoin Lightning yazılımcısı aradığını duyurdu. İşe alınacak yazılımcıya aynı zamanda DeFi teknolojilerini tasarlama görevi de verilecek.

MicroStrategy, Bitcoin Çalışmalarını Büyütüyor

Bitcoin (BTC) için tasarlanan Lightning Network, katman ölçeklendirerek transferlerin gönderme ve alma hızını artırıyor. Bu teknoloji için yazılımcı arayan MicroStrategy, oluşturacağı yazılım ile şirketlere güvenlik ve e-ticaret çözümleri sağlayacağı aktarıldı.

Yayımlanan ilana göre, göreve gelecek yazılımcının aynı zamanda DeFi alanında da çalışmalar yapacağı aktarıldı. Şirket bünyesinde yeni görev tanımlarını ve departmanları belirleyen MicroStrategy, kripto alanında çalışmalarını büyütecek.

Şirketin eski CEO’su Michael Saylor, düzenli olarak Bitcoin almak istediğini belirtmişti. 2020’den beri Bitcoin stratejisini uygulayan şirket, geçtiğimiz günlerde BTC mal varlığı miktarını 130 bin adete çıkardı.

İşe alma haberinin gündeme düşmesiyle beraber, yakın zamanda MicroStrategy’nin de kripto sektörüne dahil olabileceği iddia edildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x