Yükleniyor...

MicroStrategy, Yeni Yılda Bitcoin Lightning Hizmeti Sunacak

Teknoloji şirketi MicroStrategy, 2023 yılında Bitcoin Lightning Network destekli yazılım ve çözüm hizmetlerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

MicroStrategy Yeni Yilda Bitcoin Lightning Hizmeti Sunacak

Teknoloji şirketi MicroStrategy, 2023 yılında Bitcoin Lightning Network destekli yazılım ve çözüm hizmetlerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

Kripto endüstrisinin ve blockchain teknolojisinin gelişiminde, 2023 yılının kritik bir öneme sahip olacağı düşünülüyor. Yeni yılda, kripto sektöründe düzenleme ve denetimlerin sıkılaşacağı, kullanım alanlarının artırılacağı öne çıkıyor. Diğer taraftan, kripto para piyasasının ayı yönlü trendinin bitip bitmeyeceği de merak konusu oldu. Yılın sonlarına gelinirken, MicroStrategy tarafından hamleler gelmeye başladı. Şirket, önce 2.500 adet BTC alımı yaptığını açıkladı. Hemen ardından MicroStrategy yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, Bitcoin Lightning Network hakkında konuştu.

MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı Michael Saylor, Bitcoin Lightning için Umutlu

MicroStrategy yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, geçtiğimiz gün Twitter Spaces aracılığıyla konuşma yaptı. Saylor, şirketinin yeni yılda Bitcoin Lightning çözümlerine odaklanacağını aktardı.

Bitcoin için bir ödeme protokolü ve ağ yapısı olan Lightning Network, teknoloji şirketlerinin de ilgisini çekmeye başladı. Daha hızlı ve daha verimli bir Bitcoin kullanımı sunan teknoloji, son olarak MicroStrategy’nin radarına girdi.

Saylor, Lightning Network‘ü müşteri teşviklerinde kullanabileceklerinin altını çizdi. Teknoloji şirketi, bu teknoloji konusunda ekibini güçlendirmek ve daha fazla potansiyeli yakalamak istiyor. Saylor, şirketinin kurumsal pazarlamayı desteklemek amacıyla Lightning çözümlerine odaklandığını belirtti.

Twitter Spaces ile konuşma yapan Saylor, Lightning Network‘ün paranın interneti olduğunu savundu ve ilham verici bir ilerlemesi olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x