Midas Touch Genel Müdürü Grummes: Bitcoin'de 100.000 Doları Göreceğimizden Oldukça Eminim • Coinkolik
Yükleniyor...

Midas Touch Genel Müdürü Grummes: Bitcoin’de 100.000 Doları Göreceğimizden Oldukça Eminim

Finansal danışmanlık şirketi Midas Touch Consulting'in genel müdürü Florian Grummes, Bitcoin ve Çin yasakları hakkında konuştu.

midas touch genel muduru grummes bitcoin cin yasagina ragmen 100 000 dolari hedefliyor

Finansal danışmanlık şirketi Midas Touch Consulting’in genel müdürü Florian Grummes, Bitcoin ve Çin yasakları hakkında konuştu. Ona göre Bitcoin yasaklamalarla gelen düzeltmeye rağmen hala 100.000 dolara ulaşabilir. 

Grummes, Kitco News’e kripto varlık piyasası hakkında konuştu. Bitcoin’in ne zaman 100.000 dolara ulaşacağını söylemenin zor olduğunu kaydeden Grummes, piyasanın şu anda panik içinde olduğunu ve panik bitince yükselmeye devam edeceğini söyledi. Ona göre, yükselişin nedenlerinden biri ise merkez bankası faaliyetleri olacak:

“Evet. 100.000 dolar olabilir çünkü bence şu anda Çin’de olan şeyler yüzünden bu durumda ve inanıyorum ki daha büyük resimde, hala başındayız […] Merkez bankalarının paniklediklerini ve bilançolarını daha da çarpıcı bir şekilde genişlettiklerini ve belki de özel çekiliş hakları bile bulduklarını göreceğiz. Ve bence herkes için enflasyon artık durdurulamaz ve sahip olduğunuz her şeyle sabit varlıklara koşmanız gerekiyor ve bu sadece değerli metaller anlamına geliyor. Bitcoin’de bu düzeltme sona erdiğinde, 100.000 doları göreceğimizden oldukça eminim.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grummes’a göre Çin yasağının arkasındaki neden hükümetin finans sektörü üzerinde tam kontrole sahip olma çabası. 

Piyasa yorumcuları da Çin yasağını yorumladı ve Çin’in bu hamlesinin sınırlı etkisi olacağını ifade etti. METACO’dan Seamus Donoghue, Çin yasağının daha geniş kripto varlık piyasası üzerinde kayda değer bir etkisi olmayacağını düşünüyor. 

Bitcoin bugün Cuma günü yaşadığı yükselişin ardından bir miktar düzeltme yaşadı ve yayın saati itibariyle 47.699 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x