Yükleniyor...

Mike McGlone: Bitcoin’in (BTC) 100.000 Dolara Ulaşmamasının Sebebi Ethereum (ETH) Olabilir

Bloomberg'ün emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin'in (BTC) 100.

btc eth 2

Bloomberg’ün emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) 100.000 dolara ulaşmamasının sebebinin Ethereum (ETH) olabileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McGlone bu yıl atmış olduğu tweet’lerde birçok kez kez lider kripto varlığın 100.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

McGlone bugün verdiği röportajda, Bitcoin’in şu anda 100.000 dolara ulaşmasını engelleyen faktörün Ethereum olduğunu belirtti. Stratejist, daha önce de Ethereum’un piyasa değeri olarak Bitcoin’i geride bırakabileceğini ifade etmişti.

McGlone’a göre şu anda Bitcoin’i yavaşlatan şey Ethereum’un ana akıma girmiş olması. İnsanlar DeFi ve NFT sektörüne önem vermeye başladılar.

NFT’ler, Ethereum İçin Oldukça Önemleri

Ünlü stratejist, NFT’lerin büyük bir kısmının Ethereum blockchain’i üzerine inşa edilmesi sebebiyle, Ethereum değerinin önemli temellerinden birisi olduğun söyledi.

McGlone, Ethereum’un değerinin 2.000 doların altına inmeyeceğini düşünse de Raoul Paul’un 20.000 dolarlık tahmini ise “biraz yüksek” olarak değerlendirdi. McGlone, Ethereum’un 4.000 doların üzerine çıkabileceğini düşünüyor.

Ethereum, yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 3.097 dolar üzerinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x