Yükleniyor...

Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) İyileşmesinin Biraz Zaman Alacağını Söyledi

Bloomberg ile yaptığı bir röportajda Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum'un yükseliş anlatılarını yeniden kazanmalarının biraz zaman alacağını öngördü.

Michael Novogratz

Bloomberg ile yaptığı bir röportajda Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum’un yükseliş anlatılarını yeniden kazanmalarının biraz zaman alacağını öngördü.

Novogratz, ABD Federal Rezervi faiz oranlarını yükseltmeyi bırakır bırakmaz küresel makro hedge fonlarının Bitcoin satın alacağını tahmin ediyor:

“Fed’in irkildiği an…Bence harika bir yıl geçiren birçok geleneksel makro fonun Bitcoin satın aldığını göreceksiniz. O noktada biz de pozisyonumuza ekleyeceğiz.”

Novogratz, son kripto para birimi çöküşünün, Three Arrows Capital gibi bir grup kaldıraçlı oyuncu tarafından daha da kötüleştirildiğine inanıyor. Novogratz ayrıca birçok şirkette iflas davası olacağını öngörüyor.

Galaxy Digital patronu, kripto para birimlerinin fiyat performansını Zoom Meeting ile karşılaştırıyor. Büyük kayıplara rağmen, ne kriptonun ne de Zoom’un ortadan kalkmayacağını söylüyor.

“Bir fiyat tabanını yeniden inşa edeceksiniz, bir hikayeyi yeniden inşa edeceksiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner