Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Mike Novogratz: Ethereum Bitcoin'in Çok İlerisinde!

Mike Novogratz: Ethereum Bitcoin’in Çok İlerisinde!

ABONE OL:google-news

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) karşılaştırdı ve Ethereum’un çevrimiçi ödeme alanında kullanılmasının daha muhtemel olduğunu söyledi. Novogratz, bu açıklamayı 2019 Ethereal Summit’teki açılış konuşmasında yaptı.

Novogratz, merkeziyetsiz interneti tanımlamak adına kullanılan bir terim olan Web 3.0 için Ethereum’un başrol oynamasının kuvvetle muhtemel olduğunu söyledi.

İyi haberler ve kötü haberler var. İyi haber, Ethereum Bitcoin’in çok ilerisinde olması. Bitcoin kendini bir değer deposu olarak konumlandırıyor. Tartışma sona erdi. Kazandık. Şimdi Bitcoin’e inanan kurumlar olduğunu görüyorum.

Novogratz, Litecoin (LTC) ağında dikkate değer hiçbir şeyin inşa edilmediğini ve yatırımcıların Litecoin‘lerini satarak Bitcoin alması gerektiğini ifade ederek dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar