Yükleniyor...

Mike Novogratz: Ethereum Bitcoin’in Çok İlerisinde!

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum'u (ETH) karşılaştırdı ve Ethereum'un çevrimiçi ödeme alanında kullanılmasının daha muhtemel olduğunu söyledi.

Mike Novogratz Ethereum Bitcoin

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) karşılaştırdı ve Ethereum’un çevrimiçi ödeme alanında kullanılmasının daha muhtemel olduğunu söyledi. Novogratz, bu açıklamayı 2019 Ethereal Summit’teki açılış konuşmasında yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Novogratz, merkeziyetsiz interneti tanımlamak adına kullanılan bir terim olan Web 3.0 için Ethereum’un başrol oynamasının kuvvetle muhtemel olduğunu söyledi.

İyi haberler ve kötü haberler var. İyi haber, Ethereum Bitcoin’in çok ilerisinde olması. Bitcoin kendini bir değer deposu olarak konumlandırıyor. Tartışma sona erdi. Kazandık. Şimdi Bitcoin’e inanan kurumlar olduğunu görüyorum.

Novogratz, Litecoin (LTC) ağında dikkate değer hiçbir şeyin inşa edilmediğini ve yatırımcıların Litecoin’lerini satarak Bitcoin alması gerektiğini ifade ederek dikkat çekici bir açıklamada bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x