Anasayfa Bitcoin (BTC) Mike Novogratz: Ethereum Bitcoin'in Çok İlerisinde!

Mike Novogratz: Ethereum Bitcoin’in Çok İlerisinde!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) karşılaştırdı ve Ethereum’un çevrimiçi ödeme alanında kullanılmasının daha muhtemel olduğunu söyledi. Novogratz, bu açıklamayı 2019 Ethereal Summit’teki açılış konuşmasında yaptı.

Novogratz, merkeziyetsiz interneti tanımlamak adına kullanılan bir terim olan Web 3.0 için Ethereum’un başrol oynamasının kuvvetle muhtemel olduğunu söyledi.

İyi haberler ve kötü haberler var. İyi haber, Ethereum Bitcoin’in çok ilerisinde olması. Bitcoin kendini bir değer deposu olarak konumlandırıyor. Tartışma sona erdi. Kazandık. Şimdi Bitcoin’e inanan kurumlar olduğunu görüyorum.

Novogratz, Litecoin (LTC) ağında dikkate değer hiçbir şeyin inşa edilmediğini ve yatırımcıların Litecoin’lerini satarak Bitcoin alması gerektiğini ifade ederek dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları