Yükleniyor...

Mike Novogratz’tan Grayscale Bitcoin (BTC) Trust Yorumu

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, Grayscale’in ana ürünü olan Grayscale Bitcoin (BTC) Trust (GBTC) hakkında görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı

mike 1

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, Grayscale’in ana ürünü olan Grayscale Bitcoin (BTC) Trust (GBTC) hakkında görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Novogratz, GBTC’nin indirimli bir biçimde işlem görmesiyle ilgili düşüncelerinden söz etti. Novograrz, GBTC’nin daimi bir teminat olduğuna ve yıllık %2 yönetim ücreti talep etmesinden ötürü 7 ve 10 yıl içerisindeki %15 – %20 arası bir indirim mantıklı olduğuna inanıyor.

Novogratz, birçok şirketin de bu şartlar altında faaliyet sürdürdüğüne dikkat çekti. ABD’de benzer fonlar bulunuyor ve bunlar da düşük ücret alıyorlar. Dün itibariyle GBTC indirimi %7.28 oranında yer alıyordu.

Geçtiğimiz hafta Grayscale, beş yeni kripto para birimi tröstü başlatmıştı. Grayscale bir ETF lansmanını hedeflerken, Novogratz, Barry Silbert’e teşekkürlerini sundu. Ünlü Bitcoin boğası, Grayscale’in Bitcoin Trust ürünü ile kripto para topluluğuna oldukça önemli bir hizmet sunduğunu kaydetti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x