Yükleniyor...
Sponsored

Milyarder İsimden Rekor Bitcoin Bağışı

Susquehanna International Group'un kurucu ortağı Jeffrey Yass, kripto destekli kuruluş olan Super PAC'e 100 adet Bitcoin (BTC) bağışladı.

Milyarder Isimden Rekor Bitcoin Bagisi

Susquehanna International Group’un kurucu ortağı Jeffrey Yass, kripto destekli kuruluş olan Super PAC‘e 100 adet Bitcoin (BTC) bağışladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar insanlar tarafından benimsendikçe, politikacıların da kullanım alanı haline gelmeye devam ediyor. İnsanların yeni yönelimlerinin bir parçası olarak ortaya çıkan siyasi kuruluşlardan bir diğeri Super PAC‘ler oldu. Teknik olarak yalnızca bağımsız harcama komiteleri olarak ortaya çıkan Super PAC‘ler, sınırsız miktarda bağış toplayabilirler. Ancak kuruluşlar, herhangi bir siyasi için bu parayı doğrudan kullanamazlar.

Super PAC İçin 100 Adet Bitcoin Bağışı Yapıldı

Kripto paraların yasallaştırılması, kullanım alanlarının açılması ve ülkeler tarafından benimsenmesi için beklentiler büyüyor. Genel beklenti küçük yatırımcı tarafından sergilense de kurumsalların da dahil olması göze çarpıyor. Kripto desteğiyle ortaya çıkan bir Super PAC, milyarder isim Jeffrey Yass tarafından bağış aldı. Milyarder, yaklaşık 2.2 milyon dolar değerinde 100 adet BTC bağışında bulundu.

Crypto Freedom PAC olarak bilinen topluluğa yapılan 100 BTC bağışı, şimdiye kadar kaydedilen en yüksek siyasi bağış olarak arşivlere geçti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x