Yükleniyor...

Milyarder Mark Cuban, Bitcoin’i Düşük Fiyatlara Almak İstiyor

Milyarder Mark Cuban, daha fazla Bitcoin (BTC) satın almakla ilgilendiğini ifade etti.

Milyarder Mark Cuban Bitcoini Dusuk Fiyatlara Almak Istiyor

Milyarder Mark Cuban, daha fazla Bitcoin (BTC) satın almakla ilgilendiğini ifade etti.

Komedyen Bill Maher’in podcast’i “Club Random”un yaklaşan bir bölümünde Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, daha fazla yatırım yapmadan önce en büyük kripto para biriminin çok daha fazla düşmesini istediğini söyledi.

Mark Cuban, Bitcoin’in Düşmesini Bekliyor

Milyarder Mark Cuban, Bitcoin’e olan inancını kaybetmedi, ancak çok daha düşük fiyatlardan satın almak istiyor.

Cuban, Club Random konuşmasında BTC’nin iyi bir yatırım olduğunu düşündüğünü belirtti. İnsanları BTC almaya teşvik etmemeyi tavsiye ettiğini de sözlerine ekledi.

Geçmişte BTC’nin altına bir alternatif olarak ele alınması ve diğer varlıkları gibi davranılması gerektiğini dile getiren Cuban, Maher‘in altın açıklamasına sert bir yanıt verdi. Maher’in altının enflasyona karşı bir önlem olduğunu söylemesi üzerine Cuban şu şekilde yanıt verdi:

“Biliyor musun? Eğer altınınız varsa, çok aptalsınız demektir.”

Bitcoin fiyatı, haberin yazıldığı an itibariyle 16 bin 865 dolar. Uzun bir süredir durgunluğunu koruyan en iyi kripto para birimi son 30 gün içerisinde yüzde 2,1’lik bir büyüme gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner