Milyarder Mark Cuban, Dogecoin (DOGE) Eleştirilerine Karşı Durmaya Devam Ediyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Milyarder Mark Cuban, Dogecoin (DOGE) Eleştirilerine Karşı Durmaya Devam Ediyor

Milyarder Mark Cuban, Dogecoin (DOGE) topluluğunun yanında olmaya devam ediyor.

dogecoin mark cuban

Milyarder Mark Cuban, Dogecoin (DOGE) topluluğunun yanında olmaya devam ediyor.

Milyarder Mark Cuban, girişimci ve podcast yayıncısı Preston Pysh’e Dogecoin konusunda kafa tuttu. Cuban, Twitter’da kontrol dışı kripto para birimi spam’inden şikayet ettikten sonra, Mayıs ayında orijinal meme kripto para birimi olan Dogecoin’i pumpladığı iddiasında bulunan Pysh’in eleştirisine maruz kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu eleştirilere karşılık Cuban, Dogecoin’in para harcama için iyi bir ödeme yöntemi olduğu hakkındaki görüşlerini tekrarladı. Cuban, meme kripto paranın enflasyonist dinamiklerinin aslında onu daha iyi bir para birimi haline getirebileceğine inanıyor, bu Tesla CEO’su Elon Musk’ın da aynı fikirde olduğu bir şey.

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus da klavye savaşçılarının insanların sözlerini yanlış yorumlayarak onlara saldırmasının can sıkıcı olduğunu ifade ederek Cuban’ı savundu.

Meme coin şimdi Mayıs ayında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden %80,24 oranında geride bulunuyor. Ancak Cuban, Dogecoin’in geçtiğimiz yıl Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekiyor.

Daha önce bildirildiği üzere Cuban ve Pysh, Ekim ayında Twitter Spaces’ta hararetli bir görüşme sırasında karşı karşıya geldi. “Shark Tank” yıldızı, Bitcoin maksimalistlerinden gelen tepkilere rağmen Dogecoin hakkında konuşmaya devam edeceğini söyledi. Cuban, meme coin topluluğunun bir parçası olmanın “eğlenceli” olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x