Yükleniyor...

Milyarder Mark Cuban Ne Kadar Dogecoin (DOGE) Tuttuğunu Açıkladı

Milyarder ve eski kripto varlık eleştirmeni Mark Cuban, şu anda sahip olduğu Dogecoin miktarını açıkladı.

milyarder mark cuban ne kadar dogecoin doge tuttugunu acikladi

Milyarder ve eski kripto varlık eleştirmeni Mark Cuban, şu anda sahip olduğu Dogecoin miktarını açıkladı. 

Girişimci, Shark Tank TV programının ortak sunucusu ve Dallas Mavericks ekibinin sahibi Mark Cuban, Dogecoin varlıklarının hiç de büyük olmadığını söyledi.

DOGE’da 15.000 Dolardan Az Tutuyor

DOGE hakkında bir Twitter tartışması sırasında Cuban, kişisel Dogecoin cüzdanı ile Mavericks ekibinin (çevrim içi mağazası DOGE’u ürün ve bilet satışlarında kabul ediyor) bakiyesinin 15.000 dolardan az Dogecoin içerdiğini açıkladı.

Tartışmada yer alan katılımcılarından biri, bunun milyarderin 4.4 milyar dolarlık servetine kıyasla oldukça küçük bir miktar olduğuna dikkat çekti.

Daha önce, Cuban’ın 11 yaşındaki oğlu Jake’in de Dogecoin’i tuttuğu ortaya çıkmıştı. Cuban’ın Mayıs ortasındaki tweet’ine göre, kendisi ve oğlu birlikte neredeyse 3.300 DOGE’ye sahipler.

Cuban, DOGE’un oğlu için yatırım yapmayı öğrenmenin iyi bir yolu olduğunu söyledi.

Geçen yıl ve ondan önce de milyarder, bir kripto varlık düşmanıydı ve genellikle Bitcoin’i (ve diğer kripto varlıkları) eleştiriyordu.

Daha sonra milyarder tutumunu değiştirdi. Şimdi Bitcoin’i bir değer deposu DOGE’u ise, gerçek bir para birimi olarak kullanılabilecek en iyi kripto varlık olarak nitelendiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x