Yükleniyor...

Milyarder Mark Cuban’ın Cüzdanında 115 Altcoin Bulunuyor! İşte Milyarderin Portföyü

Milyarder yatırımcı ve iş adamı Mark Cuban'ın Ethereum cüzdanı giderek daha fazla altcoin’e ev sahipliği yapıyor.

milyarder mark cubanin cuzdaninda 115 altcoin bulunuyor iste milyarderin portfoyu

Milyarder yatırımcı ve iş adamı Mark Cuban’ın Ethereum cüzdanı giderek daha fazla altcoin’e ev sahipliği yapıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zincir üstü verilere göre, Shark Tank yıldızının Ethereum cüzdanında önde gelen altcoin’lerden, göreli olarak bilinmeyenlere kadar 115 altcoin bulunuyor.

Cüzdanda bulunan varlıklar, Cuban’ın 115 projenin tümüne yatırım yaptığı anlamına gelmiyor. Cüzdanındaki altcoin’lerin birçoğu, dikkat çeken projeler tarafından Ethereum adresine gönderilmiş olabilir.

1.500 dolar gibi küçük bir miktar Ethereum bulunan cüzdanda aynı zamanda 7.000 doların üzerinde Swaprol Token (SWPRL) ve 4.000 doların biraz altında madenciler yerine ödül sahiplerine ödeme yapan tartışmalı HEX (HEX) token’ı bulunuyor. 

Crypto20 (C20) ve B2U Coin (B2U), adlı varlıklara ise sırasıyla 3.021 dolar ve 1.092 dolar gibi görece büyük bir pay ayrılmış görünüyor. Geri kalan fonlar diğer 110 altcoin arasında küçük miktarlarda dağılıyor. 

Cuban ile ilişkisinin daha net olduğu iki altcoin ise Ethereum ikinci katman ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve Ethereum tabanlı merkeziyetsiz ticaret platformu Injective Protocol (INJ). Bunlar Cuban’ın internet sitesinde listelenen bir dizi blokzinciri projesinden ikisi.

Cuban, kripto para alanının güçlü bir savunucusu haline geldi. O, blokzinciri teknolojisinin veri odaklı sektörlerde şeffaflık ve güvenilirlikte devrim yaratma potansiyelini görüyor. Geçen hafta dClimate CEO’su Sid Jha, Cuban’ın iklim verileri için merkeziyetsiz bir ağ olan dClimate’e yatırım yaptığını duyurdu.

Cuban’ın portföyü, Ocak ayında merkeziyetsiz NFT pazar yeri Rarible’da bir NFT bastıktan sonra ortaya çıkmıştı. O dönem cüzdan, çoğunlukla borç verme protokolü Aave’yi içerse de, çeşitli merkeziyetsiz finans (DeFi) projeleri de bulunuyordu. O zamandan beri Cuban aynı cüzdanı neredeyse boşalttı. Toplam açık varlıkları ise şu anda 22.860.55 dolar değerine karşılık geliyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x