Milyarder Nixon, Kripto Varlık Yatırımlarını Artırmak İstiyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Milyarder Nixon, Kripto Varlık Yatırımlarını Artırmak İstiyor

İngiliz milyarder Simon Nixon, aile ofisi aracılığıyla daha fazla kripto varlık satın almayı planlıyor.

kripto para 2

İngiliz milyarder Simon Nixon, aile ofisi aracılığıyla daha fazla kripto varlık satın almayı planlıyor.

Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, teknoloji sektöründe net 1,2 milyar dolarlık varlığa sahip İngiliz girişimci Simon Nixon, kripto varlıkları dünyanın zengin insanları tarafından giderek daha fazla memnuniyetle karşılanırken, aile ofisi aracılığıyla kripto varlıklarına yaptığı yatırımları artırmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nixon’ın Londra’daki aile ofisi, dijital varlıklar sektörüne odaklanabilecek bir kripto analisti tutmayı planlıyor. Firmanın genel müdürü Adam Proctor da şirkete kripto dışı finans alanından katılarak Citigroup’un özel bankasını geride bıraktı.

Seek Capital Daha Fazla Kripto Satın Almak İstiyor

Seek Capital’in kriptoya olan ilgisi, Bitcoin’in yaz ortasında %50’nin üzerinde toparlandığı piyasadaki büyük düzeltmeye rağmen, bu yıl oldukça yüksekti. Bununla birlikte, Bitcoin son zamanlarda tekrar 50.000 dolar seviyesine dokundu ve Ethereum, ADA, Dogecoin ve diğerlerinin de benimsenmesi daha geniş bir alana yayıldıkça yükselmeye başladı. Örneğin ADA, Grayscale Investments tarafından üçüncü en büyük yatırımı olarak eklendi.

Seek Capital, bir kripto analisti tutmanın yanı sıra kripto portföyünü artırmayı planlıyor; bu varlık sınıfının gelecekte önemli olacağına inanıyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x