Milyarder Orlando Bravo Bitcoin Yatırımcısı Olduğunu Açıklarken Aynı Zamanda BTC'nin Yükseleceğini İfade Etti • Coinkolik
Yükleniyor...

Milyarder Orlando Bravo Bitcoin Yatırımcısı Olduğunu Açıklarken Aynı Zamanda BTC’nin Yükseleceğini İfade Etti

Milyarder Orlando Bravo, Bitcoin'in (BTC) yükseleceğini düşündüğünü belirtti.

orlando bravo bitcoin

Milyarder Orlando Bravo, Bitcoin’in (BTC) yükseleceğini düşündüğünü belirtti.

CNBC’nin haberine göre Thoma Bravo’nun kurucu ortağı Orlando Bravo, kripto para piyasasında ve özellikle Bitcoin’de “yükseliş” hissiyatında olduğunu belirtti. Bravo, bazı durumlarda onu deflasyonist bir varlık haline getiren sınırlı kripto para birimi arzı fikrinden hoşlandığını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Thoma Bravo’nun kurucu ortağı, kurumların dijital varlık endüstrisinde yollarını bulmaya başladıklarına söyledi. Ona göre insanlar henüz geleneksel finansal varlıklara veya türevlere kıyasla sunduğu tüm avantajları henüz benimsemedi. Bravo, tam benimseme sağlandığında endüstrinin daha da fazla talep çekeceğine inanıyor.

Bitcoin Yatırımcısı Olduğunu Açıkladı

Özel sermaye şirketi Thoma Bravo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Orlando Bravo, kendisinin bir Bitcoin yatırımcısı olduğunu ve kripto para biriminin daha kurumsal kabul ile yıllar içinde değerinin artacağına inandığını söyledi. Bravo, şunları söyledi:

“Kriptoyu nasıl sevmezsin? Kripto harika bir sistem. Merkeziyetsiz. Ve gençler kendi finansal sistemlerini istiyorlar. Yani bu sistem kalmak için burada.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x