Milyarder Yatırımcı John Paulson, Kripto Varlıkları “Değersiz Bir Balon” Olarak Nitelendirdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Milyarder Yatırımcı John Paulson, Kripto Varlıkları “Değersiz Bir Balon” Olarak Nitelendirdi

Ünlü milyarder John Paulson, Bloomberg TV'ye verdiği bir röportajda kripto varlıkları "sonunda değersiz olduğunu kanıtlayacak" bir balon olarak nitelendirdi.

bitcoin balon

Ünlü milyarder John Paulson, Bloomberg TV’ye verdiği bir röportajda kripto varlıkları “sonunda değersiz olduğunu kanıtlayacak” bir balon olarak nitelendirdi.

Sürekli olarak altını bir değer deposu olarak destekleyen 65 yaşındaki yatırımcı, “Kimseye kripto para birimlerine yatırım yapmasını tavsiye etmem” dedi. Artan nakit arzı nedeniyle enflasyon oranlarının beklenen seviyelerin üzerine çıkabileceğini tahmin eden Paulson, altının anını yakalamaya hazır olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçen yıl yükselen enflasyon seviyelerine rağmen, Bitcoin altından daha iyi performans gösterdi, bu nedenle Paulson’un yorumlarının kripto endüstrisindeki destekçilerden bazı eleştiriler alması muhtemel. Ağustos 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2063 ABD dolarına ulaştıktan sonra altın, bu fiyatı korumakta zorlandı ve o zamandan beri istikrarlı bir şekilde düşüyor. Monex.com’a göre, yazının yazıldığı sırada zamanında 1812 ABD dolarından işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x