Morgan Stanley'den Dennis Lynch, Bitcoin'i (BTC) South Park'ın Meşhur Karakteri Kenny'e Benzetti • Coinkolik
Yükleniyor...

Morgan Stanley’den Dennis Lynch, Bitcoin’i (BTC) South Park’ın Meşhur Karakteri Kenny’e Benzetti

Morgan Stanley'den Dennis Lynch'e göre Bitcoin (BTC), popüler televizyon serisi “South Park”ın karakterlerinden Kenny'e benziyor.

kenny bitcoin

Morgan Stanley’den Dennis Lynch’e göre Bitcoin (BTC), popüler televizyon serisi “South Park”ın karakterlerinden Kenny’e benziyor.

Morgan Stanley’nin Counterpoint global başkanı Dennis Lynch, Morningstar’ın yıllık yatırım konferansında konuşurken, ödüllü animasyon dizisi “South Park”ın ana karakterlerinden Kenny McCormick ile Bitcoin arasında bağlantı kurdu:

“Bitcoin’in South Park’taki Kenny gibi olduğunu söyleyebiliriz. Biliyorsunuz, Kenny her bölümde ölüyor ve diğer bölümlerde tekrar geri geliyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kenny’nin sürekli ölmesi “South Park”ın ilk sezonları boyunca devam eden bir şaka. Hatta bir bölümde Kenny’nin 3 defa öldüğüne şahit olduk. Animasyonun yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker, “Kenny Dies” olarak adlandırılan Emmy ödüllü bölümde Kenny’yi sonsuza dek öldürmeye karar verdiler. Karakter daha sonra diziye geri döndü ve şanssızlığı sona erdi.

Kenny 98, Bitcoin 430 Kez Öldürüldü!

Genel olarak, Kenny seride 98 kez öldü. Bununla beraber, South Park markası altında toplamda 126 kez öldü (seride 98, kısa filmlerde 12, video oyunlarında 14, filmde 2 ve sezon 7-11 introsunda 1 kez).

Bitcoin, ise başından beri Bitcoin karşıtları tarafından toplamda 430 kez ölü ilan edildi. En eski ölüm ilanı ise 15 Aralık 2010’a kadar uzanıyor.

Ekran Resmi 2021 09 24 09.08.06

Lynch, Bitcoin’in “kırılganlık” konusunda dirençli olduğu kanısına varsa da potansiyel bir hükümet baskısı tehdidini de kabul ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x