Yükleniyor...

Müzik Dağıtım Şirketi UnitedMasters, Coinbase ile İşbirliği Yapıyor

Amerika merkezli müzik dağıtım şirketi UnitedMasters, platformdaki sanatçıların ödemelerini kripto varlıklarla gerçekleştirebilmek için Coinbase ile ortaklık kurduğunu duyurdu

unitedmasters coinbase

Amerika merkezli müzik dağıtım şirketi UnitedMasters, platformdaki sanatçıların ödemelerini kripto varlıklarla gerçekleştirebilmek için Coinbase ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Salı günü yapılan açıklamaya göre UnitedMasters bünyesinde yer alan müzisyenler, isterlerse ödemelerinin tamamını veya bir kısmını, seçtikleri kripto para birimiyle alabilecek.

Sanatçılar, Coinbase’in kripto para birimleri için günlük harcama, kazanma, alım satım ve ödünç alma hizmetlerinden yararlanabilecekler.

UnitedMasters, bu işbirliğinin müziğin arkasındaki sanatçıları ve müzik sektörünü finansal olarak daha da güçlendireceğine inanıyor.

Coinbase ekibi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Şirketlerin çalışanlarına kripto para birimi ile kolayca ödeme yapmalarını sağlamak istiyoruz. Bu, maaş bordrosunun geleceğidir.”

UnitedMasters, Mart 2021’de Apple tarafından yönetilen, Andreessen Horowitz (a16z) ve Alphabet’in katıldığı B Serisi yatırım turunda 50 milyon dolar yatırım toplamıştı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x