Yükleniyor...

NBA Yıldızı LeBron James, Crypto.com İle Ortaklık Anlaşması İmzaladı

NBA takımı Los Angeles Lakers'ın yıldız oyuncusu LeBron James, kripto para borsası Crypto.

LeBron James

NBA takımı Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James, kripto para borsası Crypto.com ile, çocuklara web3 ve kripto para alanında eğitim vermek için bir anlaşma yaptı.

LeBron James’in Ohio’nun Akron şehrinde yaptırdığı okulda öğrencilere, web3 ve kripto paralar hakkında özel eğitimler verilecek. Bu eğitimler için özel bir ekip kurulduğu aktarılırken 1600 öğrenci bu eğitimlerden yararlanmış olacak.

LeBron James crypto is birligi

Öğrencilerin Aileleri De Programa Katılabilir

Akademik açıdan öğrencileri sadece lise diplomasıyla değil, aynı zamanda üniversite diploması yolunda tutmak için çalışan I Promise programında öğrenciler, teknoloji başta olmak üzere birçok alanda sanal ve yüz yüze eğitim görecekler.

Eğitim fırsatları, çocuklara, onların kardeşlerine ve ebeveynlerine yönelik bütünsel yaklaşımının bir parçası olarak sadece çocuklara değil, aynı zamanda ailelerine de verilebilecek. Ünlü basketbolcu şunları söyledi;

“Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, sanat dünyamızda ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzda devrim yaratıyor. Benim geldiğim gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum. Crypto.com ve ben, ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla topluluğumu eğitme ve destekleme ihtiyacı konusunda hemfikiriz. Bu fırsatları topluluğuma getirmek için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x