Yükleniyor...

Netflix’in Popüler Programı Tinder Avcısı ile Tanınan Simon Leviev, Servetini Bitcoin (BTC) ile Kazandığını Söyledi

Tinder Avcısı olarak da bilinen Simon Leviev, servetini Bitcoin (BTC) aracılığıyla kazandığını açıkladı.

tnder bitcoin

Tinder Avcısı olarak da bilinen Simon Leviev, servetini Bitcoin (BTC) aracılığıyla kazandığını açıkladı.

Gerçek adı Shimon Hayut olan Leviev, The Tinder Swindler’ın 2 Şubat’ta Netflix’te yayınlanmasından bu yana ilk röportajını verdi. Seride, Leviev’in romantik bir ilişkiye girdikten sonra en az üç kadını yüzbinlerce dolar dolandırdığı iddia ediliyor.

Ancak şimdi Leviev, kendisinin “yasal şeyler yapan bir iş adamı” olduğunu ve servetini Bitcoin’e erken yatırım yaparak elde ettiğini öne sürdü. Leviev, Inside Edition’a lüks otel konaklamalarını ve özel jet uçuşlarını içeren lüks yaşam tarzını nasıl finanse ettiği sorulduğunda, “Ben yasal bir iş adamıyım” dedi. Leviev şunları söyledi:

“2011’de Bitcoin satın aldım, o zaman hiçbir değeri yoktu, şimdi ne kadar değerli olduğunu söylememe bile gerek yok.”

Röportaj sırasında Leviev, Tinder Dolandırıcısı olduğu yönündeki suçlamaları kabul etmedi ve herkesin yarattığı bir “canavar” olmadığını söyledi. Belgeseldeki kadınların – Cecilie Fjellhøy, Pernilla Sjoholm ve Ayleen Charlotte – “kandırılmadığını” ve “tehdit edilmediğini” söyledi.

Üç kadın için üzülüp üzülmediği sorulduğunda, “Yapmadığım bir şey için üzülmüyorum. Hayır. Başıma gelenler için kendimi kötü hissediyorum. Adımı temize çıkarmak istiyorum, dünyaya bunun doğru olmadığını söylemek istiyorum” diye cevap verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner