Netgear, Akıllı Çerçeve ile NFT’ler İçin Sergi Alanı Sunuyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Netgear, Akıllı Çerçeve ile NFT’ler İçin Sergi Alanı Sunuyor

Ağ ürünleri üreticisi Netgear, Meural isimli akıllı çerçevesini NFT eserlerini fiziksel olarak sergilemeye uygun hale getirdi.

NFT cerceve

Ağ ürünleri üreticisi Netgear, Meural isimli akıllı çerçevesini NFT eserlerini fiziksel olarak sergilemeye uygun hale getirdi.

Netgear, Meural akıllı çerçeveyle NFT koleksiyonlarındaki parçaları sergileme imkanı sunuyor. Böylece NFT’ler sadece sosyal medya platformlarında sergilenebilen eserler olmaktan çıkıyor ve duvarlarda da sergilenebiliyor.

Netgear, MetaMask ile İş Birliği Yaptı

nft meural netgear
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En başta NFT fotoğrafları gösterecek akıllı çerçeve olarak tasarlanan Meural, yeni bir iş birliğine daha imza attı. Kripto para cüzdanı MetaMask ile iş birliğinde satın alınan NFT’ler güvenle saklanabilecek. Bu uygulama yakında kullanıcılara beta olarak sunulacak.

Meural akıllı çerçeve telefondaki fotoğrafların gösterimi için kullanılabilecek. Bununla beraber Meural üzerinden dünyanın en büyük resim ve fotoğraf kütüphanesine de erişim sağlanabilecek. Ancak bunun için aylık 8.95 dolar veya yıllık 69.95 dolar abonelik ücreti ödemek gerektiği bildiriliyor.

Meural akıllı çerçeveye uygulama veya microSD kart üzerinden fotoğraf aktarımı yapılabiliyor. Akıllı çerçeve için üç farklı boyut seçeneği sunuluyor. Bunlardan biri masa üstü, diğer ikisi ise duvar çerçevesi şeklinde oluyor.

Netgear’ın Meural akıllı çerçevesi, 299.95 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x