Yükleniyor...

New York’un İlk NFT Restoranı Yakında Açılıyor

NFT sektörü 2021 yılında hızlı bir çıkış yakaladı.

ilk NFT restaurant

NFT sektörü 2021 yılında hızlı bir çıkış yakaladı. Jack Dorsey, ilk tweet’inin NFT’sini sattı. Martha Stewart işin içine girdi. Edward Snowden, Melania Trump, NBA, MF DOOM ve Associated Press de NFT sektörüne kayıtsız kalmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu dijital sansasyonun restoranlara gelmesi an meselesiydi. Şimdi, o an geldi: “NFT gurusu” Gary Vaynerchuk ve VCR Group, “1st NFT Restaurant” adını verdikleri ilk NFT restoranı New York’ta açacaklarını duyurdu.

Dünyanın “İlk NFT Restoranı”

Söz konusu restoran, Flyfish Club olarak adlandırılacak. Üyelere özel bir restoran olacak. NFT üyelik şeklinde olacak. Bunun için kripto para birimi ile ödeme yapılacak. Bu restorana gitmek için satılan NFT’lerden birini almak gerekiyor.

nft

NFT bir varlıktır satabilir, aktarabilirsin. Flyfish Club’ın web sitesinde, token sahibinin token sahibi olmayan bir kişiye aylık olarak kiralayabileceği bir kiralama mekanizması olacak şekilde potansiyel bir pasif gelir stratejisi bulunacak.

Restoran Üyelik Sistemiyle Çalışacak

Restoranın içinde bir kokteyl salonu, lüks bir deniz ürünleri restoranı, bir omakase odası (yalnızca üst düzey üyeler için ayrılmıştır) ve “bir New York City konumunda” 10.000 fit kareden fazla bir açık alana sahip olacak.

Flyfish Club’ın 2023’ün ilk yarısında New York’ta açılması planlanıyor. Üyelik için kripto para ile ödeme yapılacak. Restorandaki deniz ürünleri yemeklerini yemek için fiat para birimiyle ödeme yapılacak.

Şirket Cuma günü 1.151 adet token çıkardığında, restoranda oturmak için normal üyelik fiyatı 2,5 ETH’ye (yaklaşık 7,900 dolar) olacak. 14 kişilik bir omakase odasındaki rezervasyonlara erişimi içeren bir omakase üyeliği, 4.25 ETH (yaklaşık 13.485 dolar) olacak. OpenSea’de standart üyelikler şu anda 3.4 ETH veya 11.527.77 dolar civarında.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x