Yükleniyor...

NFT, DeFi, VTuber ve Game Player Eşleştirme Hizmeti ile TimeCoin (TMCN)

TimeCoinProtocol, dünya kaynak kullanımını optimize etmeyi amaçlayan merkezi olmayan paylaşım ekonomisi protokolüdür.

IMG 20210628 WA0002

TimeCoinProtocol, dünya kaynak kullanımını optimize etmeyi amaçlayan merkezi olmayan paylaşım ekonomisi protokolüdür. Üçüncü taraf uygulamalar da dâhil olmak üzere çeşitli uygulamalar TimeCoinProtocol üzerinde oluşturulabilir ve çalıştırılabilir. 

Proje, Konser Ekonomisi ve Yaratıcı Ekonomiye güçlü bir şekilde odaklanıyor. Proje, Binance, Huobi, BitFinex, Coinbase ve OKEX gibi büyük borsalarda listelenmek üzere, başlangıçta yaklaşık 4 milyon USD yatırım yapan birkaç yatırımcı tarafından finanse edilen TimeCoin (TMCN) adlı orijinal bir kripto para birimi yayınladı. Şu ana kadar piyasaya çok sınırlı sayıda token yerleştirildi.    

Proje şu anda TimeTicket adlı bir GigEconomy uygulaması, GameTomodachi, eSportStars ve Vtuber Production, NeoRad adlı Creator Economy uygulamalarına odaklanıyor. TimeTicket’in Japonya’da 500.000’den fazla kullanıcısı var. Aynı zamanda ABD doları ile satış yapıyor. TimeTicket’in geliri 3 yılda 40 kattan fazla arttı ve iş uluslararası alanda genişlemeyi planlıyor.

GameTomodachi, uluslararası pazarı hedefleyen bir oyun/oyuncu eşleştirme uygulamasıdır. Uygulama Eylül 2021’de piyasaya sürülecek. 30’dan fazla dili ve 1.000’den fazla oyunu desteklemeyi planlıyor. Projenin odak noktası Hindistan pazarı ve diğer bölgelerde de genişleme planları var. Oyun endüstrisindeki etkileyiciler ve oyuncuları, bir alıcının satıcılarla veya satıcılara karşı oyun oynamak için kullanabileceği biletleri satabilir. eSportStars, sürekli olarak güncellenen bir espor turnuvası yönetimi uygulamasıdır. Esports oyuncuları, hayranlarla veya hayranlara karşı iletişim kurabilir ve oynayabilir. 

NeoRadProduction, küresel pazarı hedefleyen bir VTuber yönetim hizmetidir. NeoRad, oyun, anime ve şarkıyla ilgili akış videoları gerçekleştiren birkaç VTuber’ı destekledi. ShirahariUni ilk VTuber’ıdı. Proje, bu uygulamalar ve VTuber üretimi için TimeCoinProtocol üzerinde DeFi ve NFT işlevlerinin uygulanması ve ayrıca geliştirme ve pazarlama maliyetlerini desteklemek için yeni fonlar dâhil olmak üzere daha fazla geliştirme gerektiriyor. Proje, VTuber’ların ve dünyadaki diğer yaratıcıların NFT ürünlerini takas edebileceği bir NFT pazarı yaratmayı planlıyor.

Proje, NFT Pazar yeri ile birlikte Creator Sponsor Stake (CSS) adı verilen yenilikçi bir DeFi sistemi sunabilir. Taraftarlar, 6 aylık stake sonrasında %12 ve 12 aylık stake sonrasında %24 TimeCoin’lerini artırabilirler.  Artan kısım, hayranlar ve içerik oluşturucular arasında yarı yarıya bölünecek. Sponsorluk karşılığında içerik üreticilerine, üyeliklere özel hizmetler, NFT dijital ürünleri ve indirim kuponları sağlayacaktır.

TimeTicketGmbH CEO’su MasatoKakamu, yakın tarihli bir AMA’da şunları söyledi: “Profesyonel oyuncuların, yaratıcıların ve hayranların kolayca para kazanabilecekleri ve ayrıca hayranlarıyla daha iyi etkileşim kurmalarına yardımcı olan bir yer yaratmak istiyoruz. GameTomodachi ve eSportStars hizmetini genişletmek için espor kumarını da sunmak istiyoruz. Katılımcılara TimeCoin kazanmaları için eSports madenciliği sunuyoruz. TimeCoin katılımcıları ne kadar çok sahip olurlarsa, o kadar iyi hizmet alabilirler”dedi.

Bu nedenle, hayranların e-spor oyuncuları, yayıncılar, VTuberlar vb. gibi içerik oluşturucuları destekleyebilmesi için dApp’ler ve NFT Pazar yerimizde DeFi ve NFT işlevlerinin uygulanmasını sağlamak için piyasa dışı token satışlarını başlatma kararı alındı. Bu hem içerik oluşturucuların hem de hayranların ek tokenlerin yanı sıra NFT’ler kullanılarak takas edilen oyun içi öğeler, sanat ve anime karakterleri almasına olanak tanır. TMCN yatırımcıları, içerik oluşturucuları da destekleyerek ek gelir elde edebilir.

Toplam 100.000.000 mevcut TMCN tokenin 10.000.000 tokeni, özel token satışları sırasında mevcut piyasa değerinden %90’dan fazla indirimle satılacaktır. Birkaç milyon dolar değerindeki TimeCoin(TMCN) şimdiden satıldı ve satışa sunulan sınırlı sayıda token bulunmaktadır.

TimeCoin’i BTC, USDT veya ETH cinsinden TimeCoinProtocol.com/sale sayfası üzerinden satın alınabilir, burada token yayın dönemleri tablosuna da bakabilirsiniz. TMCN satın almak için bir yatırımcının MetaMask gibi özel bir cüzdan hazırlaması şiddetle tavsiye edilir. (Bir yatırımcının bir kripto değişim hesabı kullanarak TMCN satın alması tavsiye edilmez)

TMCN ücretsiz ödülleri kazanmak ve TMCN satın almak için TimeCoinProtocol Telegram’a abone olun.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x