Yükleniyor...

NFT Expoverse, 29 Temmuz’da Los Angeles’ta Başlıyor!

İster bir işletme, ister bir birey olun, sizleri Web 3.

photo 2022 05 05 11.11.11

İster bir işletme, ister bir birey olun, sizleri Web 3.0, DeFi, dApp, kripto para birimleri, P2E oyunları ve NFT sanat ve koleksiyonları alanlarındaki bir sonraki büyük teknolojik ve kültürel gelişmeleri öğrenmeye davet eden bir etkinlik başlıyor!

NFT Expoverse, 29-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Los Angeles Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Biletleri Eventbrite üzerinden satın almanız mümkün. NFT Expoverse, blockchain teknolojisinin kitlesel ölçekte kaçınılmaz olarak benimsenmesini ve dünyamızı nasıl etkileyeceğini gösteren 3 günlük eğitici bir etkinlik olarak planlandı.

https cdn.evbuc .com images 266489629 217182289067 1 original.20220413 204311

Girişimci, sanatçı, koleksiyoncu, oyuncu veya dijital meraklısıysanız, uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun bunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Son derece iddialı, ancak uygun fiyatlı bir blockchain etkinliği olan NFT Expoverse’de herkesin öğreneceği ve eğleneceği bir şey var. Gösterinin öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • 150’den fazla konuşmacı ve eğitimci,
 • Saatlerce sürecek paha biçilmez içerik, bilgi, seminer
 • Soru-Cevap oturumları dahil
 • Konuşmacılarla tanışma ve gerçek hayatta yüz yüze soru sorma şansı
 • Ürünlerini ve hizmetlerini interaktif deneyimlerle sergileyecek, sektördeki en yenilikçi şirketlerden 300’den fazla Katılımcı.

Bir sonraki ve gelecek markalar, alana girmek üzere olan şirketler ve zaten başarılı olanlar ile tek bir yerde iletişim kurma imkanı olacak. Etkinlikte ayrıca yetenekli dijital sanatçıların eserlerini AR ve VR teknolojileri aracılığıyla gerçek zamanlı olarak hayata geçiren canlı sunumları izlemi fırsatı bulacaksınız. Ek olarak katılımcılara özel erken erişim ile doğrudan arkasındaki şirketler ve yaratıcılar tarafından metaverse deneyimleri de sunulacak.

Oyun geliştiricileri, sanatçılar, müzayede evleri, moda markaları, müzisyenler, spor takımları ve hepsini bir araya getiren dijital metaverseler tarafından özel NFT drop’ları da olacak. Ayrıca blockchain alanının en büyük kişilikleriyle tanışabileceğiniz, selamlaşabileceğiniz ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir VIP afterparty’e katılma imkanı da elde edeceksiniz.

NFT Expoverse, blok zincir teknolojileri hakkında bilgi edinmek isteyen insanlar ve alanda aktif olan herkes için önemli bir deneyim.

Neler Var?

Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, NFT Expoverse’de sizin için bir şey var:

 • Özel NFT müzayedeleri: Oyun geliştiricileri, sanatçılar, müzayede evleri, moda markaları, müzisyenler, spor takımları ve hepsini bir araya getiren dijital metaverseler.
 • Konuşmacılar ve eğitimciler: Soru-Cevap ile saatlerce süren paha biçilmez içerik, bilgi, seminer ve daha fazlasından yararlanın.
 • Ağ oluşturma: Yeni tanıdıklar edinin ve fırsatları yüz yüze tartışın.
 • Kazanmak için oyna: Oyuncular ve topluluklar tarafından sahip olunan ve kontrol edilen yeni oyun ekonomileri türleri.
 • Oyun öğeleri: Blockchain oyunları aracılığıyla oyun içi öğelerin gerçek sahipliğini garanti edin.
 • DeFi: Borç verin, borç alın, fiyat hareketleri üzerinde ticaret ve spekülasyon yapın ve varlıklardan faiz kazanın.
 • Özel görünümler: Özel konukları ve sektör liderlerini sizlerle buluştururken bizi izlemeye devam edin.

Ayrıca %10 indirimli biletler için CKOLIK kodunu kullanmanız mümkün.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner