NFT Stüdyo Nedir? NFT Stüdyo'ya Nasıl Katılabiliriz? • Coinkolik
Yükleniyor...

NFT Stüdyo Nedir? NFT Stüdyo’ya Nasıl Katılabiliriz?

NFT Stüdyo, NFTci ve NFT Atölye üçgen konseptinin bir parçası olarak ortaya çıkan Türkiye'nin önemli projelerinden.

NFT 01

NFT Stüdyo, NFTci ve NFT Atölye üçgen konseptinin bir parçası olarak ortaya çıkan Türkiye’nin önemli projelerinden. Bu projenin dikkat çekici noktası ise her türlü NFT içerik üreten Türk NFT’cilerin yer aldığı ve birbirlerinin sinerjilerinden faydalanabilecekleri bir ekosistem olmasıdır.

NFT Stüdyo, dünyada bir ilki gerçekleştirmekte ve NFT’cilerin farklı sitelerdeki tüm eserlerini kendilerine özel tek sayfada toplamalarına imkan sunmaktadır. Bu sayede birçok siteye referans göstermek yerine NFT üreticilerin sadece NFT Stüdyo linkini vermeleri yeterli olmaktadır.

NFT Stüdyo’ya Nasıl Katılabilirim?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT Stüdyo, NFTcileri, “Davetiye” ve “Birebir Görüşme” ardından ekosisteme almaktadır. NFT’ye gönül verenler birebir görüşme ile kabul sürecinden geçiş prosedürü “kendi gerçekliklerini” doğrulama için NFT dünyasında artı değer yaratabileceklerini ispatlamalıdır. Bu süreçte hiç bir şekilde NFT içeriğinin değerlendirmesi ya da üretici seçimi tarzında bir değerlendirme yapılmaz. Amaç sadece o içeriklerin üreten kişiye ait olduğunu teyit etmektir.

NFT Stüdyo’nun misyonu NFT üreticilerinin içeriklerini güvence altına almaları, daha geniş bir kitleye ulaşmaları ve farklı blockchain teknolojileri aracılığıyla geleceklerini inşa etmeleri için ekosistemi desteklemektir.

Eğer siz de NFT Stüdyo içerisinde yer almak isterseniz; [email protected]‘a kendinizi ve NFT işlerinizi anlatan kısa bir yazı ve varsa portföyünüzü gösteren bir link ile başvurabilirsiniz.

Üreticilere Ücretsiz Destek!

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden olan Devrim Danyal, geçtiğimiz ay bir ikli gerçekleştirdiklerini duyurarak, Türk üreticilerin içeriklerinin ücretsiz bir biçimde NFT’leştirileceğini duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x