Yükleniyor...
Sponsored

NFT Temalı Müzik Festivali Las Vegas’ta Düzenlenecek

Amerikalı Andrew "Drew" Taggart ve Alex "Alexander" Pall'dan oluşan iki kişilik DJ grubu olan The Chainsmokers ve genç rapçi The Kid LAROI, NFT Sanat ve Müzik Festivali'nde sahne alarak NFT dünyasına katılacak.

muzik festivali

Amerikalı Andrew “Drew” Taggart ve Alex “Alexander” Pall’dan oluşan iki kişilik DJ grubu olan The Chainsmokers ve genç rapçi The Kid LAROI, NFT Sanat ve Müzik Festivali’nde sahne alarak NFT dünyasına katılacak.

The Chainsmokers ve The Kid LAROI Sahne Alacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

EDM, ikilinin bu baharda Las Vegas’ta düzenlenen Afterparty NFT Sanat ve Müzik Festivali’nde yer alacağını bildirdi. The Chainsmokers ve The Kid LAROI, 18 Mart ve 19 Mart tarihlerinde Sin City’nin AREA15 mekanında sahnede olacak.

The Chainsmokers NFT

NFT Temalı Müzik Festivali Katılımcılara Farklı Deneyimler Yaşatacak

Türünün ilk örneği olacak NFT temalı müzik festivali, önde gelen NFT platformu Afterparty tarafından düzenleniyor. Sürükleyici konser serisinin amacı, gelişen dijital para birimleri ve yatırım biçimi hakkında farkındalık yaratmak. Festival, katılımcılara farklı deneyimlerin ve ödüllerin kilidini açmak için kullanabilecekleri token biçiminde “tam erişim” geçişleri vererek katılımcıları metaverse evrenine taşımayı amaçlıyor.

Afterparty’nin resmi internet sitesinde bilet satışları gibi detaylar önümüzdeki günlerde gelmeye devam edecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x