Yükleniyor...

Nisan Ayında En Çok Kazandıran 5 Kripto Varlık

Nisan ayı içerisinde birçok altcoinde hareketlilik yaşandı.

gectigimizayencokyukselen 2048x1024 1

Nisan ayı içerisinde birçok altcoinde hareketlilik yaşandı.

Nisan ayı içerisinde birçok altcoinde hareketlilik yaşandı. Piyasada yaşanılan dalgalanmalar nedeniyle inişli çıkışlı bir ayı geride bıraktık. CoinMarketCap verilerine göre Nisan ayında, piyasa değeri açısından 100 kripto varlık arasından en çok kazandıran 5 altcoin şu şekilde;

  • STEPN (GMT)
  • ApeCoin (APE)
  • Kyber Network Crystal v2 (KNC)
  • XDC Network (XDC)
  • Neutrino USD (USDN)

STEPN (GMT): STEPN, oyuncuların token kazanmak için bir NFT Sneaker ile açık havada yürüyebileceği, koşabileceği Solana tarafından desteklenen ilk move2earn mobil NFT oyunudur. STEPN, Nisan ayında %23.22 oranla en çok kazandıran token oldu.

ApeCoin (APE): ApeCoin, APE ekosisteminin merkeziyetsiz topluluk yapısını güçlendiren yerel yönetim tokenidir. APE ekosistemi, Ethereum blok zincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içerir. ApeCoin, geçtiğimiz ay %21.28 oranla en çok kazandıran coinler listesinde ikinci sırada yer aldı.

Kyber Network Crystal v2 (KNC): Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen Kyber Ağı, herhangi bir merkeziyetsiz uygulamada (DApp’ler) güvenli ve anında işlemler sağlayabilmek için birden fazla kaynaktan likidite toplayan bir likidite protokolü merkezi olarak tanımlanır. KNC, geçtiğimiz Nisan ayında %16.99 oranla en çok kazandıran tokenler arasında üçüncü oldu.

XDC Network (XDC): Eski adıyla XinFin Network olan XDC Network, ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi hedefleyen merkezsiz bir blockchain projesidir. Projenin hedefleri arasında kullanıcıların alım satım işlemlerini modernize etmek gibi gelecek vadeden noktalar bulunuyor. XDC Network, geçtiğimiz Nisan ayında %4.12 oranla en çok kazandıran tokenler arasında yer aldı.

Neutrino USD (USDN): CoinMarketCap verilerine göre geçtiğimiz ay %1.61 oranıyla en çok kazandıran coinler arasında beşinci sırada yerini alan Neutrino USD, ödüller karşılığında kişinin tokenlarını bir blockchain node’una devrederek stake etmeyi destekleyen ilk dolar sabiti bir stablecoindir. USDN merkezi değildir, tamamen akıllı bir sözleşme ile yönetilir.

Tablodan geçtiğimiz ay içerisinde en çok kazandıran altcoinleri inceleyebilirsiniz:

veri

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x