Yükleniyor...

Ödeme Devi Visa NFT Alımı Hakkında Konuştu

Visa'nın kriptodan sorumlu başkanı Cuy Sheffield Blockworks'e verdiği demeçte, "Koleksiyonumuza ek NFT'ler eklemeye devam etmeyi planlıyoruz” dedi.

odeme devi visa nft alimi hakkinda konustu

Visa’nın kriptodan sorumlu başkanı Cuy Sheffield Blockworks’e verdiği demeçte, “Koleksiyonumuza ek NFT’ler eklemeye devam etmeyi planlıyoruz” dedi. 

Bu haftanın başlarında Visa, parlak yeşil gözlü ve kırmızı dudaklı dijital bir avatar olan 150.000 dolar değerindeki bir CryptoPunk (NFT) satın aldığını duyurmuştu. Haberin ardından Visa’nın kriptodan sorumlu başkanı olan Cuy Sheffield Blockworks’e bunun şirketin tek NFT satın alımı olmayacağını söyledi. Sheffield konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

”Bu alanda çalışan çeşitli sanatçı ve yaratıcı gruplarını desteklemek amacıyla koleksiyonumuza ek NFT’ler eklemeye devam etmeyi planlıyoruz.”

Şirket, satın alma işlemini gerçekleştirmek için kurumsal oyuncular için bir dijital varlık platformu olan Anchorage ile çalıştı:

“Bu uzmanlığı yaratıyoruz ve müşterilerimizin bu yeni ticaret kategorisinde gezinmelerine yardımcı olmak için daha iyi bir konumdayız.”

Sheffield ekledi:

“Bir CryptoPunk satın almamızın nedenlerinden biri, altyapı gereksinimlerinden fiili işlemlere ve depolamaya kadar bir NFT’yi edinmenin, saklamanın ve etkileşim kurmanın ne olduğunu ilk elden anlamak istememizdir.”

NFT veri takipçisi NonFungible’a göre NFT pazarı, son haftalarda endüstri için şimdiye kadarki en büyük ay olan Ağustos ayında 900 milyon doların üzerinde satışla patlama yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner