Ödeme İşlemcisi Paydek, Latin Amerika ve Afrika’ya RippleNet Aracılığıyla Gerçek Zamanlı Ödeme Hizmetleri Sunacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Ödeme İşlemcisi Paydek, Latin Amerika ve Afrika’ya RippleNet Aracılığıyla Gerçek Zamanlı Ödeme Hizmetleri Sunacak

İngiltere merkezli ödeme işlemcisi Paydek, RippleNET aracılığıyla Afrika ve Latin Amerika’daki kullanıcılar için gerçek zamanlı ödeme hizmetleri sunacak.

odeme islemcisi paydek latin amerika ve afrikaya ripplenet araciligiyla gercek zamanli odeme hizmetleri sunacak

İngiltere merkezli ödeme işlemcisi Paydek, RippleNET aracılığıyla Afrika ve Latin Amerika’daki kullanıcılar için gerçek zamanlı ödeme hizmetleri sunacak.

Ödeme işlemcisi Paydek, Afrika’nın ardından gözünü Latin Amerika’ya çevirdi. RippleNet’in Avrupa geliştirme başkanı ve eski MasterCard üst düzey yöneticisi Sendi Young, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda Ripple’ın söz konusu bölgelerdeki freelancer ve isteğe bağlı çalışanlara yardımcı olacak yeni genişlemesini duyurdu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Paydek genel müdürü Terry Hopkinson konu hakkında konuştu ve Ripple’ın sunduğu fırsatlar aracılığıyla söz konusu bölgelerde hızlı ucuz ve güvenli ödemeler için yeni altyapı oluşturmayı planladığını bildirdi. 

Daha önce aktardığımız üzere Ripple, Japonya’da yer alan ana ortağı SBI Group aracılığıyla Japonya ve Filipinler arasında da yeni bir ödeme koridoru kurmuştu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x