On-Chain Analisti Willy Woo'ya Göre Tüm Bitcoin (BTC) Ekosistemi Yükseliş İşaretleri Gösteriyor • Coinkolik
Yükleniyor...

On-Chain Analisti Willy Woo’ya Göre Tüm Bitcoin (BTC) Ekosistemi Yükseliş İşaretleri Gösteriyor

En başarılı analistlerden birisi olan Willy Woo, tüm Bitcoin (BTC) ekosisteminin BTC piyasasının büyük ölçüde yükselişte olduğunu söylediğini ifade etti.

willy woo

En başarılı analistlerden birisi olan Willy Woo, tüm Bitcoin (BTC) ekosisteminin BTC piyasasının büyük ölçüde yükselişte olduğunu söylediğini ifade etti.

Yeni bir tweet serisinde Woo, Bitcoin’de muazzam bir dağıtım aşamasının gerçekleştiğini gördüğünü açıkladı:

“Bitcoin, kripto paraları eşit olarak dağıtmaya devam ediyor. Halka açık ve perakende kuruluşlar, balinalar kontrollerini azaltırken arz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmaya devam ediyor.”

E KB fRUUAAmdMr
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Woo’ya göre, BTC arzının eşit dağılımı, ademi merkeziyetçiliği desteklediği için Bitcoin’in uzun vadeli sağlığı için olumlu bir durum.

“Arzın merkezileştirilmesi nedeniyle altın standardının parasal bir standart olarak başarısız olduğunu unutmayın.”

Analist ayrıca, perakende traderların veya 10 BTC’den az sahibi olan kuruluşların Bitcoin boğa piyasasının mevcut aşamasına güç verdiğini vurguladı:

“Perakende, makro döngüleri yönlendirir. Perakende, şu anda yaptığı gibi satoshileri artan bir oranda biriktirdiğinde, boğa piyasasının ortasında olduğumuzu söyleyen temel ilkedir. Tekrar ediyorum, bir boğa piyasasının ortasında. Traderlar iki ay önce bu veriler gösterildiğinde inanamamışlardı.”

Ayrıca Woo, balinaların veya en az 1000 BTC tutanların da önde gelen kripto para birimini satın almaya devam ettiğini söylüyor:

“Balinalar şu anda kripto paraların ucuz olduğunu düşünüyor. Balinalar fırsatçıdır. Paralarını kazanmış olarak her boğa piyasasına satış yapan on yıllık bir çeşitlendirme planındalar. Ancak şu anda olduğu gibi ileride güçlü bir ralli gördüklerinde satın alma fırsatını yakalıyorlar.”

Woo, son olarak kamu şirketlerinin de Bitcoin biriktirmenin ortasında olduğunu ve kripto borsalarındaki BTC arzının azalmaya devam ettiğini belirtti.

E KKCTcUcAA7Bmk


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x