Yükleniyor...

Önde Gelen Zincir Üstü Analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) Gidebileceği Yolu Değerlendirdi

Popüler zincir üstü analisti Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin’in 40.

onde gelen zincir ustu analist willy woo bitcoinin btc gidebilecegi yolu degerlendirdi 1

Popüler zincir üstü analisti Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin’in 40.000 dolar seviyesini aşmaya çalışırken gidebileceği yolu değerlendiriyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

What Bitcoin Did podcast programının gerçekleştirdiği röportajda Woo, Bitcoin’in bir gün içinde 43.000 dolardan 30.000 dolara kadar gerilemesine rağmen Bitcoin’in henüz ayı piyasasına girmediğine olan güvenini ifade ediyor. Woo ayrıca sert düzeltmenin piyasa için sağlıklı olabileceğini söylüyor:

“Bu bir mani aşaması ve ardından gelen ayı piyasası başlangıcı değil. Bu, boğa piyasasının tam ortası… Yani burada piyasada oturan bir sürü ucuz paramız var. Bence sadece dışarı attığımız çok miktarda paradan kurtulmanın biraz zaman alacağını düşünüyorum. Yeniden biriktirmek zaman alacak. Ağın sağlığına bakarsanız, bu iyi bir şey.”

Woo, düşüşün mevcut boğa piyasası için fiyat hedefini etkileyebileceğini kabul ediyor ancak Bitcoin’in satışın ortasında ne kadar dirençli olacağını söylemek için henüz çok erken:

“Piyasanın zirvesi için kullandığım model fiyat yörüngesine dayanıyor ve bu modelin zirveye yükselişini yavaşlattı.

Evet, söylemek için çok erken. Boğa piyasasının sonraki çeyreklerinde ne olacağına dayanıyor ama 100.000 doların üzerine çıkacak, eminim. 300.000 dolara ulaşmamız için çok hızlı bir şekilde yukarı çıkmamız gerekiyor. Şu anda, yaklaşık değer 200.000-400.000 dolar arasında… Bu fiyatın nasıl alınacağını görmem gerek. Önümüzdeki haftalarda ne olacağını görmek istiyorum ama bu kesinlikle yavaş.”

Veri analisti, borsalardaki bazı olumlu Bitcoin hareketlerine dikkat çekiyor ve bunun Bitcoin’in kurtarma modunda olduğu anlamına gelebileceğine dikkat çekiyor:

“Bunun nasıl toparlandığına dair bir fikir edinmek için gerçekten çok erken. Toparlanıyor. 40.000 dolar aralığının altına inerken borsalarda muazzam zirveler ve akışlar gördük, borsa akışlarında çok yükseliş yaşanıyor.”


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cihan can
Cihan can
1 yıl önce

iyi

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x