Yükleniyor...

Opera Tarayıcının Yerleşik Kripto Para Cüzdanı iOS’a Geldi!

Bir süredir Android telefonlar ve masaüstü bilgisayarlar için Opera'nın Blockchain dostu tarayıcısı kullanılabiliyordu.

Opera Kripto Para Cüzdanı iOS

Bir süredir Android telefonlar ve masaüstü bilgisayarlar için Opera’nın Blockchain dostu tarayıcısı kullanılabiliyordu. Buna karşın iPhone sahipleri bu eşsiz deneyimin dışında bırakılmışlardı. Neyseki bu durum iOS için Opera Touch’ın en son sürümünün yayınlanmasıyla değişti.

iOS için yayınlanan Opera Touch’ın son sürümüyle, yerleşik kripto para cüzdanı ile Web 3.0 desteği ve merkeziyetsiz uygulamaları (dApps) bir üçüncü taraf eklenti olmadan çalıştırma gibi birçok özellik sunuluyor.

Opera, tarayıcıya yerleşik olarak sunulan cüzdanı şu an için Ethereum, tüm ERC-20 standartı ile oluşturulan token’lar ve stablecoin’ler ile ERC-721 standardı üzerinden oluşturulan kripto paraların saklanması ve kullanılmasını sağlıyor. Opera, cüzdanın oyun içi para birimleri gibi Ethereum dApp’lerde kullanılan ERC-20 token’larını otomatik olarak tespit edip listelediğini belirtiyor.

Tüm bunlara ek olarak, dApp’lere adreslerini doğrudan tarayıcıya yazarak erişebilmek mümkün. Böylece, üçüncü taraf eklenti ihtiyacı ortadan kalkıyor. dApp kullanmaya başlamak isteyen kullanıcıların Ethereum (ETH) satın almaları ve Opera cüzdanında saklamaları gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x