Yükleniyor...

Opera’nın Kripto Tarayıcısı iPhone’da Kullanılabilir Durumda

Opera, kripto tarayıcısını Windows, Mac ve Android'in ardından iPhone ve iPad'e de getirdi.

opera

Opera, kripto tarayıcısını Windows, Mac ve Android’in ardından iPhone ve iPad’e de getirdi.

Opera’nın tarayıcısı, Bitcoin, Ethereum ve diğer blockchain ekosistemlerini destekleyen bir kripto cüzdanı ile birlikte geliyor. Cüzdan, kullanıcıların fiat paralarla kripto satın almalarına olanak tanıyor. Tarayıcı ek olarak Web3 tabanlı NFT’lere ve Polygon ekosistemine dayalı 7.000 hizmet de dahil olmak üzere merkeziyetsiz uygulamalara erişim sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tarayıcının öne çıkan özelliklerinden birisi de, kullanıcıların en son fiyatlar, airdrop’lar, podcast’ler gibi kripto paralar hakkında canlı güncelleme alabilecekleri bir Crypto Corner başlangıç sayfasıdır. Opera, tarayıcıyı hem kripto konusunda uzman kişiler için hem de sektöre yeni girmiş kişiler için tasarladığını belirtiyor.

Opera’da Mobil Başkan Yardımcısı Jorgen Arnesen yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Web3’e olan ilgi artmaya devam ediyor. Opera Crypto Browser Project, ana akım kullanıcıları genellikle şaşırtan Web3 kullanıcı deneyimini basitleştirmek için oluşturuldu. Opera, Web3’ün tam potansiyeline ve kitlesel benimsenmesine yardımcı olmak için tasarlandı”

iPhone ve iPad’e gelen tarayıcının, enerji verimli Ethereum Katman 2 standardını destekleyip desteklemediği konusunda ise bir bilgi verilmedi. Android için Katman 2 desteği Şubat ayında başlatılmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x