Yükleniyor...

Ortak Öngörü: Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde 400.000 Dolara Ulaşacak

Tether-Bitfinex sorunlarından kaynaklanan FUD'a rağmen Bitcoin fiyatı bugün 5.

Bitcoin BTC Fiyatı

Tether-Bitfinex sorunlarından kaynaklanan FUD’a rağmen Bitcoin fiyatı bugün 5.800 doları aşmayı başardı. Kendisini “kripto para biriktirme makinesi” olarak nitelendiren kripto para analisti Galaxy, Twitter hesabından Bitcoin’in mevcut aylık grafiğinin 2015 yılının ikinci yarısındaki grafiğine benzer olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist, Bitcoin’in yakında yeni bir güçlü ralli başlatmak üzere olduğu görüşünde.

Analist: Bir Başka Boğa Koşusu Kesinlikle Geliyor

Bitcoin grafiği son bir yıldır ayıların kontrolü altındaydı. Geçmiş yıllarda da benzer şekilde ayıların kontrolüne takılan Bitcoin grafiğinde büyük bir yeşil mum oluşmuş ve Bitcoin fiyatı bu mumun oluşması sonrasındaki iki yıl içinde yüzde 6.500 oranında artmıştı. Bitcoin grafiğinde şu anda da benzer bir mum oluşmuş durumda.

Galaxy, şimdi tarihin tekerrür edeceğini ve 2021 yılının sonunda Bitcoin fiyatının 330.000 doları aşması gerektiğini öne sürüyor.

Mart ayının başlarında Twitter’daki $carface adlı başka bir analist benzer bir tahminde bulunmuştu. Analist, Bitcoin fiyatının önce düşeceğini ve ardından yükseleceğini, fiyatın 102.000 dolara ve hatta 336.000 dolara çıkabileceğini yazmıştı.

Bitcoin Fiyatı 400.000 Dolara Ulaşabilir

ThinkMarkets’te analist olan Naeem Aslam, Mart ayında BTC’nin 400.000 dolara kadar çıkabileceğini söyleyerek Twitter analistlerinin öngörülerini doğruladı.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
OSMAN NURİ ÖNER
OSMAN NURİ ÖNER
3 yıl önce

YUKARIDAKİ FİKİRLER TAMAMEN ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR. YATIRIM AMAÇLI KULLANILMAMASI TAVSİYEMDİR. SORUMLULUK YATIRIMI YAPANA AİTTİR…..

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x