Anasayfa Bitcoin (BTC) Ortak Öngörü: Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde 400.000 Dolara Ulaşacak

Ortak Öngörü: Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde 400.000 Dolara Ulaşacak

Tether-Bitfinex sorunlarından kaynaklanan FUD’a rağmen Bitcoin fiyatı bugün 5.800 doları aşmayı başardı. Kendisini “kripto para biriktirme makinesi” olarak nitelendiren kripto para analisti Galaxy, Twitter hesabından Bitcoin’in mevcut aylık grafiğinin 2015 yılının ikinci yarısındaki grafiğine benzer olduğunu söyledi.

Analist, Bitcoin’in yakında yeni bir güçlü ralli başlatmak üzere olduğu görüşünde.

Analist: Bir Başka Boğa Koşusu Kesinlikle Geliyor

Bitcoin grafiği son bir yıldır ayıların kontrolü altındaydı. Geçmiş yıllarda da benzer şekilde ayıların kontrolüne takılan Bitcoin grafiğinde büyük bir yeşil mum oluşmuş ve Bitcoin fiyatı bu mumun oluşması sonrasındaki iki yıl içinde yüzde 6.500 oranında artmıştı. Bitcoin grafiğinde şu anda da benzer bir mum oluşmuş durumda.

Galaxy, şimdi tarihin tekerrür edeceğini ve 2021 yılının sonunda Bitcoin fiyatının 330.000 doları aşması gerektiğini öne sürüyor.

Mart ayının başlarında Twitter’daki $carface adlı başka bir analist benzer bir tahminde bulunmuştu. Analist, Bitcoin fiyatının önce düşeceğini ve ardından yükseleceğini, fiyatın 102.000 dolara ve hatta 336.000 dolara çıkabileceğini yazmıştı.

Bitcoin Fiyatı 400.000 Dolara Ulaşabilir

ThinkMarkets’te analist olan Naeem Aslam, Mart ayında BTC’nin 400.000 dolara kadar çıkabileceğini söyleyerek Twitter analistlerinin öngörülerini doğruladı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

2 YORUM

  1. ben de bitcoin in akıl almaz fiyatlara gideceğine inananlardanım. herşeyden önemlisi, sınırlı sayıda bir miktara sahip olan bitcoin halen daha 17 milyon 700 bin adet civarında ve bu rakam 21 milyon ile sınırlı kalacak. üretim duracak. 21 milyon adetlik bir ürünün küçük bir talep patlamasında bile aklın daha önceden belirleyemeyeceği bir fiyata yükselebilmesi zor değil. bu geçmişte yaşanmış ve gelecekte de yaşanacaktır. daha dünyada, yatırım enstrümanları ile uğraşıp ta, kripto paralara hiç bulaşmamış milyonlarca insan var. bunlar bir gün mutlaka kripto paralara yöneleceklerdir. bu talep patlaması ile arz daha da kısılacaktır. insanlar yükselen bir değeri ellerinden çıkarmak istemezler. elinde olanlar satmamaya, alacak olanlar da ısrarla almaya çalıştıkça bitcoin belki bir gün içinde yüzde yüz bile prim yapmaya aday olacaktır. GELECEK BİTCOİN İNDİR KİMSENİN BUNDAN ŞÜPHESİ OLMASIN.

  2. YUKARIDAKİ FİKİRLER TAMAMEN ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR. YATIRIM AMAÇLI KULLANILMAMASI TAVSİYEMDİR. SORUMLULUK YATIRIMI YAPANA AİTTİR…..

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları