Yükleniyor...
Sponsored

Oyun Devi EA, NFT Konusunu Zaman İçinde Değerlendirecek

FIFA ve The Sims gibi dünyaca ünlü oyunların arkasındaki video oyun şirketi Electronic Arts (EA) CEO'su Andrew Wilson, EA'nın teknolojiyi zaman içinde değerlendirmeye devam edeceğini söyledi.

ea nft

FIFA ve The Sims gibi dünyaca ünlü oyunların arkasındaki video oyun şirketi Electronic Arts (EA) CEO’su Andrew Wilson, EA’nın teknolojiyi zaman içinde değerlendirmeye devam edeceğini söyledi. Daha önce NFT’leri oyun geleceğinin bir parçası olarak gördüğünü ifade ettikten sonra EA, yatırımcılarla yaptığı en son görüşmede bu konuda biraz daha temkinli davrandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin kazanç raporu açıklaması sırasında CEO Andrew Wilson’a bir kez daha EA’nın NFT ve blok zinciri oyunları konusunda neler düşündüğü soruldu. Wilson, cevabına geçmişte 3D, AR ve VR gibi teknolojiler de dahil olmak üzere benzer yatırımlarla NFT yatırım eğilimlerinin benzer olduğundan bahsetti. CEO, hem gerçek hem de sanal dünyalarda EA oyunlarının merkezinde yer alan “toplanabilirliğin/bir araya getirmenin” önemini vurguladı ve bunun öyle ya da böyle EA’nın geleceğinin önemli bir parçası olacağına inandığını söyledi. Wilson, şunları söyledi:

“Bunun NFT’lerin ve blok zincirinin bir parçası olup olmadığı görülmeye devam ediyor. Bunu düşünme şeklimiz şu: Elimizden gelen en iyi oyuncu deneyimini sunmak istiyoruz. Bunu zaman içinde değerlendireceğiz, ancak şu anda bu karşı çıkmakta zorlandığımız bir şey değil.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x