Yükleniyor...

Oyun Oynayıp Bonus Kazanmak ve NFT Kazanma Şansı için Phemex Evreni’ne Gelin (Sponsorlu)

Geleceğin nasıl olduğu sorulduğunda, birçok insan “The Matrix” veya “Ready Player One” gibi bilimkurgu distopik filmlerden bahseder.

Ekran Resmi 2022 04 15 10.47.40

Geleceğin nasıl olduğu sorulduğunda, birçok insan “The Matrix” veya “Ready Player One” gibi bilimkurgu distopik filmlerden bahseder.

NFT’ler ve kripto alanındaki metaverse bunları mümkün kılarken, Phemex, gerçeklik ve sanal dünyalar arasındaki ayrımı bulanıklaştıran fütürist bir vizyona girmeye hazır gözüküyor.

Phemex, kuruluşundan bu yana hızlı gelişimini kutlamaya devam ediyor ve herkesin Harekete Geçip Geleceğe Adım Atmasına yardımcı olmayı kendine misyon haline getiriyor.

Geleneksel finansal hizmet sistemlerinin etkisiz ve eşitsiz olduğu yaygın olarak kabul edilmektedir. Blok zinciri teknolojisinin sağladığı

merkeziyetsizlik ve dijitalleşmenin bir sonucu olarak yeni bir finansal bağımsızlık dönemi başlıyor.

Olağanüstü gelişimiyle, Phemex şimdi platformun geleceğiyle ilgili dikkatli ve iyimser bir bakış açısı getiriyor.

Phemex, bu sefer karşımıza Phemex Evreni kampanyası ile çıkıyor ve şimdi Citizen Phemex olmak isteyen kripto meraklılarını kapılarını açıyor.

Yakın zamanda başlattıkları Phemex Evreni adlı kampanyaları ile kullanıcılar kendi NFT’lerini kazanabilecek ve topluluğun bir parçası olabilecekler. Ayrıca, mini oyun oynayarak 15$’a kadar işlem bonusu da kazanılabiliyor!

Kampanya dahilinde on şanslı kazanan rastgele seçilecek ve NFT olarak Citizen Phemex kartları ile ödüllendirilecek.

Kampanya 8 Nisan saat 6:00 UTC ile 7 Mayıs 2022 saat 6:00 UTC arasında ve kazananlar 30 Mayıs’ta açıklanacak.

Genişleyen Ufuklar

Blok zinciri sistemi, önümüzdeki yıllarda sonsuz bir büyüme öngörüyor. Ve sektör girişimlerini genişletirken, Phemex öncülük etmeye hazırlanıyor.

Singapur merkezli Phemex, adını dünyanın en önde gelen kripto para işlem platformlarından biri olarak kabul ettirmiştir.

Phemex, olağanüstü özellikleri ve NFT ve Metaverse komutlarının bir sonucu olarak son iki yılda geniş bir kullanıcı tabanı geliştirdi.

Phemex CEO’su Jack Tao, “Metaverse, internetten bile daha yıkıcı olan ve merkezi bir otorite tarafından değil, her bir katılımcı tarafından geliştirilen dijital dünyayla bağlantı kurmanın yeni bir yöntemini simgeliyor” dedi.

“NFT’lerin kalıcı olduğunun bir göstergesi, bazılarının milyonlarca dolara satılmış olması değil, binlerce NFT’nin daha düşük meblağlara satılmış olması, dijital koleksiyonların sadece balinalar için olmadığını ve kamusal kullanım yönünde genişlediğini kanıtlıyor. ” diye ekledi.

Evren Elinizin Altında

Phemex’in bir başka vizyonu, kripto para birimi ve blok zinciri sistemlerini kamu için daha erişilebilir hale getirmektir.

Buna paralel olarak şirket, kullanıcıları kripto konusunda eğitmeyi ve onlara çeşitli ödüller kazanma şansı vermeyi amaçlayan Phemex Evreni kampanyasını başlattı.

İşte nasıl katılacağınız:

  1. Phemex Evreni’ni ziyaret edin ve geleceğin vatandaşı olma yolculuğunuza başlayın
  2. Phemex ve kripto para biriminin bildiğiniz şekliyle finansı nasıl yeniden şekillendirdiğini öğrenmek için dört gezegeni keşfedin: BTC, ETH, SAND ve DOGE
  3. Bir işlem bonusuna dönüştürülebilecek puanları toplamak için eğlenceli bir mini oyun oynayın
  4. E-posta adresinizi girin ve kampanya döneminde Phemex’e kaydolun
  5. Kampanya döneminde KYC doğrulamasını tamamlayın ve minioyundan kazandığınız işlem bonusunu almaya hak kazanın.
  6. Bir resim yükleyerek veya sosyal medyanıza bağlanarak kendiCitizen Phemex kartınızı oluşturun
  7. Citizen Phemex kartınızı indirin ve sosyal platformlarda paylaşın
  8. Etkinlik sona erdikten sonra, 10 şanslı kazanan rastgele seçilecek veNFT olarak Citizen Phemex kartları verilecek! Yalnızca bir kart oluşturan ve bir e-posta adresi gönderen kullanıcılar NFT’yi kazanma şansını yakalayacaktır.

Phemex kampanya ve gelişmelerinden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

TwitterInstagramTelegram


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x