Yükleniyor...

Oyun Şirketi SEGA, NFT Planlarını Rafa Kaldırabilir

Japonya merkezli çok uluslu video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketi SEGA geçtiğimiz hafta NFT'ler ve diğer gelişmekte olan teknolojiler üzerinde deneyler yapacağını ve NFT yayınlayacağını duyurmuştu.

sega nft

Japonya merkezli çok uluslu video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketi SEGA geçtiğimiz hafta NFT’ler ve diğer gelişmekte olan teknolojiler üzerinde deneyler yapacağını ve NFT yayınlayacağını duyurmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEGA, sosyal medyadaki hayranların eleştirisinden sonra NFT içeriği için planlarını ertelemeye karar verdi. SEGA, NFT planlarını rafa kaldırabileceği yönünde açıklamalar yaptı.

SEGA CEO’su Haruki Satomi konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı;

“NFT açısından, çeşitli deneyler denemek istiyoruz ve şimdiden birçok farklı çalışmaya ve değerlendirmeye başladık ancak P2E ile ilgili şu anda hiçbir şeye karar verilmedi. Bu konuda yurt dışında da olmak üzere birçok duyuru yapıldı ama bu noktada olumsuz tepkiler gösteren kullanıcılar var. Olumsuz unsurları nasıl azaltabiliriz, bunu Japon yönetmeliğine ne kadar sokabiliriz, neleri kabul edilir, ne olmaz gibi pek çok şeyi dikkatle değerlendirmemiz gerekiyor. Bu konuyu daha fazla ele alacağız, ancak bu basit bir para kazanma olarak algılanıyorsa, devam etmeme kararı almak istiyorum.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x