Yükleniyor...

PancakeSwap, NFT Pazaryeri Açılışını Erteledi

PancakeSwap, NFT Pazaryeri açılışını ve yeni NFT koleksiyonunun lansmanını erteledi.

pancake erteleme

PancakeSwap, NFT Pazaryeri açılışını ve yeni NFT koleksiyonunun lansmanını erteledi. Yeni duyuruya göre açılış 30 Eylül’de gerçekleşecek.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Birinci yaşımıza sadece 2 gün kala, mutfaktaki tavşanlar kutlamalara hazırlanmak için tüm hızıyla yemeklerini pişiriyor. NFT Market’teki geliştirme şu anda son aşamada ve çok yakında piyasaya sürülmeye hazır olacak. Ne yazık ki, 22 Eylül’deki ilk hedef tarihimize tam olarak ulaşamayacağız.”

Duyuruda güncellenmiş programa göre açılış 30 Eylül’de gerçekleşecek. Öte yandan PancakeSwap’ın doğum gününde özel kutlamaların yapılacağı da belirtildi.

Neden ertelendi?

PancakeSwap yayınladığı yazıda ertelemenin nedenlerinden bahsetti. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Geliştirmede önemli bir engele rastlamamış olsak da, 22 Eylül’ün başlarındaki lansman hedefimiz biraz fazla iyimserdi ve geliştirme tam hızıyla başlamadan önce biraz erken duyuru yapmış olduk. Tüm çabalarımıza rağmen belirttiğimiz zamanda o noktaya ulaşamayacağız. Herkesin çok heyecanlı olduğunu anlıyoruz ve bu kısa gecikme için özür dileriz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner