Yükleniyor...

Pandemiyi bilen astrologdan şoke eden borsa ve kripto tahmini!

Fatih Altaylı'nın YouTube programına konuk olan ünlü astrolog Dinçer Güner borsalar ve kripto paralar hakkında inanılmaz açıklamalarda bulundu.

Fotoram.io 123

Fatih Altaylı’nın YouTube programına konuk olan ünlü astrolog Dinçer Güner borsalar ve kripto paralar hakkında inanılmaz açıklamalarda bulundu.

Yılın son günü Fatih Altaylı‘nın YouTube kanalında yayımlanan Yıldızlar 2024 yılı için ne söylüyor? adlı program finansa değinen tahminleriyle dikkat çekti. Özellikle ünlü astrolog Dinçer Güner’in dünya ekonomisi, borsalar ve kripto paralar adına yaptığı tahminler herkesi şaşırttı.

Borsalar için genel olarak negatif, dijital varlıklar ve kripto paralar hakkında ise oldukça pozitif bir görüş bildiren Güner neler söyledi?

“2024’te kripto paralardan zengin olan kişileri sık sık konuşacağız!

Dijital varlıklar ve kripto paralar adına olumlu bir 2024 yılını geçireceğimizi belirten ünlü astrolog, özellikle de 18 Nisan tarihine parmak bastı. 18 Nisan‘da JüpiterUranüs kavuşumunu belirten Dinçer Güner, boğa burcunu ön planda tutarak ekonomi/finans alanında çok iyi gelişmelerin bizleri bekleyeceğini vurguladı.

18 Nisan tarihinin Bitcoin Yarılanması (halving) sürecine denk gelmesi ise kripto yatırımcısındaki beklentiyi iyice harlamış durumda. Süper zenginliklere sık sık şahit edeceğimizi belirten Güner, “ben şu kadar para yatırmıştım, şimdi ise şu kadar param oldu” tarzındaki cümleleri bol bol işiteceğimizi dile getirdi.

“2024’ün son aylarında borsalarda çöküş olabilir!”

Yalnızca BIST için değil, global borsalar adına da negatif bir görüş bildiren Dinçer Güner, dikkat çekici tahminlerde bulundu. Yeni yılın Haziran ayına kadar çok büyük bir zenginleme ve ferahlama beklentisi içine girilmemesi gerektiğinin altını çizen Güner, borsa yatırımcısını bir nevi uyardı.

2023’ün borsalar adına oldukça iyi ilerlediğini ifade eden Güner, bu durumun 2024 Mayıs’a kadar devam edebileceğini söyledi. Ekonomist olmadığını ve yalnızca astrolojik çalışmalar doğrultusundaki tahminlerini belirten ünlü astrolog, 2024’ün son aylarına dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Eyül-Ekim-Kasım ve Aralık sürecinde borsalarda ciddi bir düşüşlerin yaşanabileceğini belirten Güner, global taraftaki savaş kaosunun devam ettiğini vurgulayarak “rahat bir ekonomiden bahsetmemiz pek de mümkün olmayacaktır” diye konuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner