Pantera Capital CEO'su 2022'deki Polkadot (DOT) ve Terra (LUNA) Beklentilerini Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Pantera Capital CEO’su 2022’deki Polkadot (DOT) ve Terra (LUNA) Beklentilerini Açıkladı

Dijital varlık yatırım şirketi Pantera Capital'in kurucusu ve CEO'su Dan Morehead, piyasa değerine göre ilk on içinde yer alan iki kripto para birimi hakkında ne düşündüğünü açıkladı.

dot luna morehead

Dijital varlık yatırım şirketi Pantera Capital’in kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, piyasa değerine göre ilk on içinde yer alan iki kripto para birimi hakkında ne düşündüğünü açıkladı.

Morehead, çeşitli blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak için tasarlanmış bir platform olan Polkadot (DOT) ile yola çıkarak piyasa değerine göre en büyük 10. kripto para biriminin 2022’nin ilk üç ayında ilk merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü başlatacağını söyledi.

“Sanırım hepimiz gelecekte tek bir blok zinciri olmayacağı sonucuna varıyoruz. Belki 10 veya 20 çok önemli blok zinciri var. Polkadot, değeri birinden diğerine taşımanıza yardımcı olacak. Ve ilk DeFi protokolleri ilk çeyrekte yayınlanacak, bu yüzden bu konuda çok heyecanlıyız. Hatta Deutsche Telekom gibi şirketlerin Polkadot üzerine inşa etmeye başladığını görüyoruz. Ve oldukça fazla sayıda geliştirici bunun üzerine inşa ediyor. Dolayısıyla orada çok büyük bir ivme görüyoruz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler isim, programlanabilir ödemeler yapmak ve açık finansal altyapının geliştirilmesini mümkün kılmak için stablecoin’leri kullanan bir blockchain olan Terra (LUNA) hakkında da konuştu. Pantera Capital başkanına göre Terra, 2022 için “en umut verici kripto paralardan” biri:

“Terra algoritmik stablecoin’lerin oluşturulmasına izin veriyor ve bunun üzerine inşa edilmiş en değerli üçüncü stablecoin olan UST’ye sahipler. Ve çok çok hızlı bir oranda büyüyor. Önümüzdeki yıl için en umut verici kripto paralardan biri olduğunu düşünüyoruz. Pek çok insan onu yeni keşfediyor ve ticarete yeni başlıyor. 31 milyar dolarlık bir piyasa değeri var, bu yüzden hala büyüyebileceği çok fazla alana sahip.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x