Yükleniyor...

Pantera Capital CEO’su Bitcoin Oynaklığının Azalacağını Düşünüyor

Büyük bir Amerikan hedge fonunun başkanı, Bitcoin'in (BTC) düşüş ve yükselişlerinin ileride daha az oynak olacağını düşünüyor.

bt

Büyük bir Amerikan hedge fonunun başkanı, Bitcoin’in (BTC) düşüş ve yükselişlerinin ileride daha az oynak olacağını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yeni bir blog gönderisinde, BTC’ye daha fazla kurumsal sahiplik gelmesi ve daha yüksek bir Bitcoin piyasa değerinin olması durumunda en büyük kripto varlığının fiyat dalgalanmalarını yumuşatacağını söylüyor.

“Zaten %80’lik iki ayı piyasasına sahip olsak da, bunların ilkel geçmişimize ait olduğuna inanıyorum. Gelecekteki ayı piyasaları daha sığ olacak. Önceki ikisi -%61 ve -54 idi. Ne yazık ki, bedava öğle yemeği yok. Öte yandan, muhtemelen artık 100x rallilerini de görmeyeceğiz.”

Morehead, mevcut ayı piyasasının bittiğini ve Bitcoin’in yeni bir ralli döngüsüne geçtiğini savunuyor.

“Yatırımcılar blockchain için hisse senedi, tahvil ve emlak piyasalarından kaçarken, önümüzdeki 6-12 ay içinde büyük bir ralli yaşanacak.”

CEO ayrıca, Nisan ayı başlarında BTC’nin, Bitcoin pazarı için “nadir” bir ucuzluk seviyesi olduğunu söylediği 11 yıllık üstel büyüme trendinin %56 altında olduğunu da belirtiyor.

image 3 768x456 1

Bitcoin, yazı yazılırken 41.200 dolardan işlem görüyor. BTC son 24 saatte %2’den fazla arttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x