Yükleniyor...

Pantera Capital Kurucusundan Rekor Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefi ve Tarihi

Pantera Capital'in kurucusu Dan Morehead, artan benimseme oranları nedeniyle Bitcoin için 700.

pantera capital kurucusundan rekor bitcoin btc fiyat hedefi ve tarihi

Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, artan benimseme oranları nedeniyle Bitcoin için 700.000 dolarlık bir fiyat hedefi koyuyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2013 yılında kurulan Pantera Capital, şu anda 2.8 milyar dolardan fazla varlığı denetleyen bir kripto para yönetimi firmasıdır.

Yahoo Finance Live’daki bir röportajda Morehead, akıllı telefonu olan herkesin Bitcoin ağına bağlandığında Bitcoin’in 700.000 dolara ulaşabileceğini söyleyerek yükseliş tezini şöyle özetliyor:

“Yıllar içinde Bitcoin kullanan insan sayısını ve Bitcoin fiyatını gösteren bir çalışma yaptık. Bu veri serilerinin her ikisi de her iki yılda bir büyüklük sırasına göre arttı. Bu devam ederse, akıllı telefonu olan herkes kullandığında Bitcoin’i 700.000 dolara çıkarabilir. Bunun için on yıllık süre makul bir tahmin.”

Son 10 gün içinde Bitcoin, 30.000 doların hemen altındaki düşük seviyelerden yaklaşık %40 yükseldi. CoinGecko’ya göre, şu anda 42.000 doların biraz altında işlem gören Bitcoin’in Morehead’in 700.000 dolarlık hedefine ulaşması için %1.570 oranında değer kazanması gerekecek.

Morehead, Bitcoin’in çeşitli temel katalizörler nedeniyle orta vadede yükseliş trendine devam edeceğini tahmin ediyor:

“Bence makro hikayesi çok olumlu. O kadar çok para basılıyor ve o kadar çok kurum alana giriyor ki, önümüzdeki on iki ay içinde piyasalar rallilerine devam edecek.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x