Yükleniyor...

Pantera Capital’in CEO’sundan “Yok Artık” Dedirten Bitcoin Fiyat Tahmini

Pantera Capital’in CEO'su Dan Morehead, "yok artık" dedirten bir Bitcoin fiyat tahmininde bulundu.

Bitcoin Fiyat Tahmini Dan Morehead

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, “yok artık” dedirten bir Bitcoin fiyat tahmininde bulundu. Morehead, 2022’nin sonuna kadar Bitcoin’in 356.000 dolara tırmanabileceğine inanıyor. Ona göre en büyük kripto para birimi şu ana kadarki logaritmik büyüme oranını devam ettirecek olursa bu seviyeyi görebilir.

Morehead, “Bitcoin fiyatı grafikte logaritmik olarak yıllık ortalama yüzde 235 gibi devasa bir büyüme oranına sahip. Bu oran Bitcoin fiyatını 2019 sene sonuna kadar 42.000 dolara taşıyacak. Biliyorum bu size çılgınca geliyor, ancak temel olarak yarısındayız. Bence o seviyede sene sonunu bitirirsek tam on ikiden vuracağız. Bu durumda bir sonraki sene 122.000 doları ve 2022 yılında ise 356.000 doları görebiliriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Morehead, fiyat tahminine ek olarak Bitcoin ağındaki teknolojik gelişmelerden de bahsetti. Bitcoin ağında saniyede gerçekleşen işlem sayısındaki ciddi sıkıntılara değinen Morehead, buna karşın teknolojinin gelişmesiyle birlikte ağdaki işlem sayılarının da artış görebileceğini söyledi.

Onay almış bir Bitcoin ETF konusunda bakır ETF’lerinin onaylanmasının 3 yıl sürdüğüne değinen Morehead, “İnsanlar bakırı 10.000 yıldır kullanıyorlar değil mi?” diyerek bir Bitcoin ETF’sinin onay almasındaki gecikmenin olağan bir durum olduğunu belirtti. Pantera Capital’in CEO’suna göre, çoğu altcoin başarısız olacak, ancak binlerce merkeziyetsiz uygulama başarılı olan uygulamaların arasından çıkacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x