Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Pantera Capital'in CEO’sundan "Yok Artık" Dedirten Bitcoin Fiyat Tahmini

Pantera Capital’in CEO’sundan “Yok Artık” Dedirten Bitcoin Fiyat Tahmini

ABONE OL:google-news

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, “yok artık” dedirten bir Bitcoin fiyat tahmininde bulundu. Morehead, 2022’nin sonuna kadar Bitcoin’in 356.000 dolara tırmanabileceğine inanıyor. Ona göre en büyük kripto para birimi şu ana kadarki logaritmik büyüme oranını devam ettirecek olursa bu seviyeyi görebilir.

Morehead, “Bitcoin fiyatı grafikte logaritmik olarak yıllık ortalama yüzde 235 gibi devasa bir büyüme oranına sahip. Bu oran Bitcoin fiyatını 2019 sene sonuna kadar 42.000 dolara taşıyacak. Biliyorum bu size çılgınca geliyor, ancak temel olarak yarısındayız. Bence o seviyede sene sonunu bitirirsek tam on ikiden vuracağız. Bu durumda bir sonraki sene 122.000 doları ve 2022 yılında ise 356.000 doları görebiliriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Morehead, fiyat tahminine ek olarak Bitcoin ağındaki teknolojik gelişmelerden de bahsetti. Bitcoin ağında saniyede gerçekleşen işlem sayısındaki ciddi sıkıntılara değinen Morehead, buna karşın teknolojinin gelişmesiyle birlikte ağdaki işlem sayılarının da artış görebileceğini söyledi.

Onay almış bir Bitcoin ETF konusunda bakır ETF’lerinin onaylanmasının 3 yıl sürdüğüne değinen Morehead, “İnsanlar bakırı 10.000 yıldır kullanıyorlar değil mi?” diyerek bir Bitcoin ETF’sinin onay almasındaki gecikmenin olağan bir durum olduğunu belirtti. Pantera Capital’in CEO’suna göre, çoğu altcoin başarısız olacak, ancak binlerce merkeziyetsiz uygulama başarılı olan uygulamaların arasından çıkacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar