Yükleniyor...

Papa John’s, Birleşik Krallık’taki Müşterilerine NFT Vermeye Hazırlanıyor

Pizza zinciri Papa John’s, İngiltere’nin reklam düzenleyicisinin kripto piyasasıyla ilgili uyarılarını görmezden gelerek, Birleşik Krallık'taki müşterilerine yaklaşık 20.

Papa John NFT

Pizza zinciri Papa John’s, İngiltere’nin reklam düzenleyicisinin kripto piyasasıyla ilgili uyarılarını görmezden gelerek, Birleşik Krallık’taki müşterilerine yaklaşık 20.000 NFT vermeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önde gelen pizza zinciri Papa John’s’tan NFT adımı geldi. 19.840 NFT’lik koleksiyonu Tezos ağında basıldı. Pizza devi NFT’leri Birleşik Krallıktaki müşterilerine dağıtmayı planlıyor. NFT’lerin 9 farklı pizza teslim torbası şeklinde tasarlandığı bildirildi.

Şirket, daha önce de 30 sterlin üzerinde harcama yapan müşterilerine 10 sterlin değerinde Bitcoin (BTC) kazanabilecekleri bir kampanyaya öncülük etmişti.

papa johns

Papa John’s’un düzenlediği kampanya “tüketicilerin deneyimsizliğinden veya saflığından yararlandığı ve kripto para birimine yapılan yatırımı önemsizleştirdiği” için “sorumsuz” olarak nitelendiren Birleşik Krallık’ın Reklam Standartları Kurumu’na ters düşerek kaldırıldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x