Yükleniyor...

Paribu Hub’ın ana sponsoru olduğu ODTÜ Blockchain Days 2024 sona erdi

Paribu Hub, ODTÜ Blockchain Days 2024 etkinliğinin ana sponsoru oldu.

ck

Paribu Hub, ODTÜ Blockchain Days 2024 etkinliğinin ana sponsoru oldu.

Paribu Hub, ODTÜ Blockchain Days 2024 etkinliğinin ana sponsoru oldu. Web3’ün farklı başlıkları üzerine paneller, atölye çalışmaları ve ağ kurma aktivitelerinin yer aldığı etkinlik 9-10 Mart tarihlerinde hibrit olarak düzenlendi.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu’nun blokzincir bilinirliğini artırma hedefiyle hayata geçirdiği Paribub Hub, blokzincir ekosistemine katkı sağlamayı sürdürüyor. Bu doğrultuda Paribu Hub, 9-10 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşen ODTÜ Blockchain Days 2024 etkinliğinin ana sponsorluğu görevini üstlendi.

İlk gününde, ODTÜ kampüsünde gerçekleşen panel, sunum, atölye ve ağ kurma etkinliklerine ev sahipliği yapan ODTÜ Blockchain Days 2024, ikinci gününde çevrimiçi oturumlar ile devam etti. Küresel ve yerel projelere alan açan etkinlik, Türkiye’deki blokzincir ekosistemini büyütmenin yanı sıra Ankara’yı ve ODTÜ’yü ekosistemin merkezi haline getirmeyi hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner