Yükleniyor...

Paribu’dan Açıklama Geldi

Türkiye'nin kripto para borsalarından Paribu'nun kullanıcılarından bir kısmı sosyal medyada Paribu hakkında bir takım iddialarda bulunmuştu.

Paribu

Türkiye’nin kripto para borsalarından Paribu’nun kullanıcılarından bir kısmı sosyal medyada Paribu hakkında bir takım iddialarda bulunmuştu. Kripto para topluluğu arasında ses getiren bu iddiaların ardından Paribu’dan resmi bir açıklama geldi. Paribu, kullanıcı veri ve varlıklarının güvenle muhafaza edildiğini söyleyerek, iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Paribu’da kullanıcı veri ve varlıkları kesintisiz uygulanan protokol ve prosedürlerle güvenle muhafaza edilmektedir. Konuyla ilgili karalama amaçlı, asılsız, yalan haber ve paylaşımlara itibar edilmemelidir. Paribu iki faktörlü doğrulama, tek kullanımlık güvenlik kodları, parola ve e-posta onayı gibi aşamalar olmadan herhangi bir transfere izin vermez. Varlık kaybı riski yaşamamak için kullanıcılarımızın kişisel verilerini, parolalarını özenle saklaması ve paylaşmaması önemlidir. Paribu’yu güvenle kullanabilmek için lütfen cihazlarınıza kaynağı belirsiz zararlı yazılımları indirmeyin, farklı iletişim kanallarında parola gibi hassas verilerinizi, telefon numaranızı, yatırımlarınızla ilgili detayları paylaşmayın. Dijital varlıkların güvenliğinin sağlanmasında kullanıcıların tedbirli olması ve güvenliği ihlal edecek davranışlarda bulunmaması büyük önem taşıyor. Güvenli bir işlem deneyimi için ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner