Yükleniyor...

Paribu’dan Yeni Reklam Filmleri: “Şehrin Melodisi Artık Bu”

Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, yeni reklam filmlerini yayınladı.

Paribu 1

Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, yeni reklam filmlerini yayınladı. Reklam filmlerinde Paribu’nun ve Paribu sinyal sesinin gündelik hayatın önemli bir parçası haline gelişi anlatılıyor. 

Hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan ve yaklaşık 5 milyon kullanıcısı bulunan Paribu’nun iki yeni reklam filmi gösterime girdi. 

“Şehrin melodisi artık bu” çıkış noktası üzerinden hazırlanan reklam filmlerinde Paribu’nun ve sinyal sesinin artık ilan-ı aşkları, taraftar tezahüratlarını, hatta sokakta çalınan şarkıları dahi nasıl şekillendirdiği anlatılıyor.  

Reklam filmlerinde Paribu sinyal sesinin artık hem insanların hem de şehrin dinamikleri arasına girdiği gösteriliyor. 

Konuşmaların ve şehrin melodisinin değişiminin gösterildiği reklam filmleri, “Tüm bunların sebebi Paribu. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at” ifadesiyle son buluyor.

1634714479 1200x628

Paribu’nun kampanya kapsamında açık hava ilanlarında ve dijital mecralarda yayınlanacak kampanya görselinde ise bir rübik küp yer alıyor. Rübik küpte Bitcoin kelimesi ve Paribu amblemi yer alıyor. İlanlarda tıpkı rübik küp gibi zor ve karmaşık görünen kripto para işlemlerinin Paribu ile nasıl kolaylıkla çözüldüğüne işaret ediliyor. 

Yüz binlerce kullanıcının kripto para dünyasına ilk adımını attığı Paribu’nun yeni kampanyası kapsamında yayınlanacak iki reklam filmi 20 Ekim 2021 itibariyle televizyonda, radyoda, gazetelerde, açık hava ilan panolarında ve dijital mecralarda yer bulacak. 

Reklam filmleri için:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner