Yükleniyor...

Paris Hilton, Bill Gates’i NFT Çılgınlığının İçine Çekebilecek mi?

Paris Hilton, Bill Gates’le NFT’ler konusunda konuşmak istiyor

maxresdefault 3

Paris Hilton, Bill Gates’le NFT’ler konusunda konuşmak istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Başarılı iş kadını Paris Hilton, Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates’i podcast’ine davet ederek böylece bir şeyleri açıklayabileceklerini söyledi.

Bu ayın başlarında, 40 yaşındaki zincir otellerin varisi, Jimmy Fallon ile non-fungible token’lar hakkında konuştuğu “The Tonight Show”a katıldı Hilton, terimin son derece teknik bir tanımını sundu: “İhraççılarının sanat, müzik ve deneyim satmasına olanak tanıyan blockchain tabanlı bir dijital sözleşme.” Ayrıca Fallon’un şakalarından birini NFT olarak satması gerektiğini de söyledi.

Kripto para topluluğu üyeleri, Hilton’un 2021’de NFT’leri açıklamasını Gates’in 1995’te David Letterman’a interneti açıkladığı zamanla karşılaştırmasıyla beraber viral hale geldi. Nisan ayının başlarında Hilton, yeni teknolojinin sanatı demokratikleştirdiğini iddia ettiği NFT’ler hakkında derinlemesine bir blog yazısı yayınladı.

Aynı ay içinde kendi NFT token’ını piyasaya sürdü. Hilton, Bitcoin hakkında da “çok heyecanlı” olduğunu söyledi.

Adı, müstehcen hikayelerin eşlik ettiği boşanma dramasına saplandıktan sonra, NFT’ler şu andan itibaren Gates’in aklındaki son şey olabilir. Şubat ayı başlarında Gates, Mayıs 2018’de Bitcoin‘i açığa çıkarmaya istekli olduğunu iddia ettikten sonra Bitcoin hakkında tarafsız bir görüşe sahip olduğunu söyledi.

Gates, Mart ayında gazeteci Andrew Ross Sorkin’e en büyük kripto para biriminin iklim için “harika bir şey” olmadığını ve muazzam elektrik tüketimine işaret ettiğini söyledi

NFT’lerin olumsuz çevresel etkileri nedeniyle eleştirilerle karşı karşıya olduğu göz önüne alındığında, Gates’in desteğini en son kripto çılgınlığına sunması aslında pek de olası değil gibi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x