Yükleniyor...

PayRange Inc. Bundan Sonra Kripto Para Birimlerini Kabul Edecek

Kuzeybatı Pasifik merkezli bir şirket olan PayRange, 500.

payrange kripto

Kuzeybatı Pasifik merkezli bir şirket olan PayRange, 500.000’den fazla otomattan oluşan bir ağa sahip.

Otomatlardan ödeme yapılmasına izin veren bir mobil ödeme çözümü olan PayRange Inc., kripto para birimlerini kabul etme özelliğini ekledi. Otomatik perakende için mobil ödeme uygulaması, kripto para birimlerinin yanı sıra Starbucks, Walmart, Home Depot, Lowes ve Apple gibi yüzlerce mağaza hediye kartını kabul etme özelliğini de ekledi.

Kuzeybatı Pasifik merkezli bir şirket olan PayRange, Kuzey Amerika’daki 350 şehir ve kasabada 500.000’den fazla otomattan ve ayrıca milyonlarca kullanıcıdan oluşan bir ağa sahip. Kullanıcılar, kripto para birimiyle ödeme yapmak için PayRange Uygulaması içinde Coinbase hesaplarına giriş yapabilir ve Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu ve daha fazlasıyla işlemleri finanse edebilir.

Kripto Para Kabulü Artıyor

Gemini kripto borsası tarafından yapılan yeni bir anket, kripto para birimi sahiplerinin yaklaşık %50’sinin geçen yıl piyasaya katılmasıyla güçlü kripto para benimseme ivmesinin altını çiziyor. Gemini, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya-Pasifik bölgesinden 20 ülkeyi araştırdı. Amerika Birleşik Devletleri (%44), Latin Amerika (%46) ve Asya-Pasifik’teki (%45) mevcut kripto sahiplerinin yaklaşık yarısı ilk olarak 2021’de kripto satın aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x